gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

çanakkalede son kez sabah namazında bir araya geldiler

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

çanakkalede son kez sabah namazında bir araya geldiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece ölüp son bir kez gidecegim...

Sadece ölüp son bir kez gidecegim...

içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki___ Gözbebeklerinde kendim yerine baskasını gördügüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun? Oysa ki sarılırken sana, baska bir tenin soguk kokusunu varmıs bedeninde. Bilmiyordum... içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep olabilirsin?...
  2. Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . .

Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . .

Aynen öle...Öyle bir sabah gel ki herşey güzel olsun...Mululuk olsun...Buyrun meleklerim; Bir Sabah. . ÖyLe Bir Sabah GeL Ki. . . Bir şarkı olmalı seni anlatan, yüreğin olmalı yüreğimde bulduğum. . . Ne çok denedim seni bulmayı, ne çok aradım seni bir bilsen... Sanma ki çabuk pes ettim, seni bulabilmek için ben bir ömrü tükettim... Sesim mi çıkmıyordu, çok mu sessiz harf vardı...
  3. Son Kez

Son Kez

"Son kez dokunuyor sözcüklerim kalbine.." Bilirim... Dokundukça acıtır... Acıttıkça kanatır... Damarlarında kan yerine kelimelerin zehiri dolanır... Vücuduna yayıldıkça pişmanlıkların... Bir daha yaşamak için can attığın anıların altında ezilirsin... "Ölmek istersin...Ölemezsin...!" Aniden pişmanlıkları bir çırpıda elinin tersiyle itmeye çalışırsın......
  4. sabah namazına kalkamıyorum bir dua varmı bunun için ?

sabah namazına kalkamıyorum bir dua varmı bunun için ?

O kadar istediğim halde sabah namazına kalkamıyorum.Acaba kolayca kalkabilmem için bir dua var mı ?
  5. Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi

Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi

Bu sayfa; Ünlüler Müslüm Baba İçin Bir Araya Geldi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mart ayında hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı Müslüm Gürses için ünlü isimler bir araya geldi. Aralarında Okan Bayülgen, Model, Della Miles, Haktan ve Genco Arı gibi isimlerin bulunduğu ünlüler 45 şarkılık bir albüm çıkaracak. Türkiye'nin ünlü isimleri geçen ay hayatını...

Sayfayı Paylaş