gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canan dizisi Özlem Conker

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

canan dizisi, gamze özçelik, ayrılığı, özlem conker, röportajı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Başarılı diziler arasında başı çeken "Canan" dizisi Gamze Özçelikle yola başaldı ve ani bir kararla Gamze Özçelik, diziden ayrıldı. Gamze'nin boş bıraktı rolü ise Özlem Conker devraldı. Konu ile ilgili Özlem Conker'in açıklamasını aktarıyoruz sizlere Melek'ler.

Gamze Özçelik “Canan” dizisinden ani bir kararla ayrıldı ve yerini Özlem Conker aldı.

Çoğu oyuncunun aksine başkasının rolünü devralmaktan gocunmayan Conker, “Gamze popüler bir isim. Sayesinde dizi kısa sürede duyuldu. Bilinen, oturmuş bir işe girmek de avantaj” diyor.

Daha önce başka birinin canlandırdığı karakteri devralmak riskli değil mi?
    - Riski var tabii ama Gamze sadece 16 bölüm oynadı. Bu da izleyicinin aklında yer etmesine yetecek bir süre değil. Öte yandan Gamze popüler bir isim. Sayesinde dizi kısa sürede duyuldu. Yani reklamı yeterince yapıldı. Bilinen, oturmuş bir işe girmek de avantaj olur diye düşündüm. Kaldı ki yapım şirketi bana “Canan’ı bu sezon yepyeni bir dizi olarak düşünüyoruz” dedi. Tek değişiklik ben değilim. Benimle birlikte Ragıp Savaş ve Rüçhan Çalışkur girdi diziye. Kameramızdan müziğimize, hatta senariste kadar her şey değişti...

Neden böyle köklü bir değişiklik oldu?
    - Hiç bilmiyorum, tamamen yapım şirketiyle alakalı.

“Gamze Özçelik ayrıldıktan sonra her şeyi sıfırlayalım, tazeleyelim, onun devamı şeklinde sunmayalım” gibi düşünmüş olabilirler mi?
    - Bir kere kanalımız diziyi çok seviyor, destekliyor. Yapım şirketimiz de o yüzden bu işe çok özeniyor. Özendikleri için biraz daha zenginleştirmek istediler bence. Dizi çok farklı bir hale geldi. Geçen seneki diziden eser yok.

BENİ SEVEN ADAMI BİR KENARA İTEMEM

Normalde izliyor muydunuz bu diziyi?
    - Her yeni başlayan işe mutlaka birkaç bölüm bakarım. “Canan”ı da işi anlamak için birkaç bölüm izlemiştim, ama o kadar. Çok fazla televizyon izlemeye vaktim olmuyor.

Dizideki “Canan”, romantaki karakterle bire bir örtüşmüyor değil mi?
    - Hayır örtüşmüyor.

Romandaki Canan daha rahat, günü gün eden biri. Ama bizim izlediğimiz dizide öyle bir kadın yok...
    - Evet ama şimdi izleyeceğimiz bölümlerde daha farklı bir kadın var. Ben Canan’ın aslında çok içten bir kadın olduğunu düşünüyorum. Enteresan bir hayat hikayesi var. Küçük yaşta varlıklı bir aileye evlatlık verilmiş, ama çok sevgisiz bir ortamda büyümüş. Ayrıca genç yaşta tecavüze uğramış, bir kızı olmuş. Kızı, annesinin o olduğunu bilmiyor. Sert, kuralları olan, onu deli gibi seven adamı bile yapması gerekenler yüzünden elinin tersiyle iten bir kadın...

Siz gerçek hayatta böyle bir şey yapabilir misiniz; yani sizi çok seven bir erkeği elinizin tersiyle iter misiniz?
    - Kesinlikle yapamam, çok duygusalım.

İYİ Kİ İŞİ BIRAKIP AMERİKA’YA GİTMİŞİM

Bir ara alıp bavulunuzu Amerika’ya gittiniz. O arayı verdiğinize pişman mısınız?
    - Hayır, aksine çok da memnunum. ıyi ki yapmışım.

Böyle bir şeye nasıl karar verdiniz?
    - Çok yorulmuştum. Bir baktım yaşım genç ama hayatım sadece çalışmaktan ibaret. Bu beni çok sıktı. Sonuçta, 20’li yaşlarda yapabileceğiniz şeyleri 30’da isteseniz de yapamıyorsunuz. Hayatı kaçırmak istemedim.

Neler yaptınız orada?
    - Washington Üniversitesi’nin ıngilizce bölümüne devam ettim. Bol bol gezdim, seyahat ettim. Kendime ayırdığım o zamanı en iyi şekilde değerlendirdim. Deşarj olup çok mutlu bir şekilde Türkiye’ye döndüm.

Sizin işiniz aniden ortadan kaybolmayı kaldırmaz ki, bu nasıl cesaret?
    - Evet, sürekli göz önünde olmanız lazım. Kaybolduğunuz zaman birçok şeyi de kaybetme riskiniz var. Ama ben o iki yıllık aradan önce kariyerimi iyi bir noktaya taşımıştım zaten, o yüzden dönmem mümkün oldu.

Bizdeki oyuncuların bir çoğu Amerika’ya eğitim almaya gider. Hatta Hollywood starı olmak ister! Siz orada iki yıl kaldınız da niye oyunculuk eğitimi almayı düşünmediniz?
    - Çok hayal eden ve giden oldu ama neticeye bakın, koca bir boşluk! Böyle bir şey olamaz, çünkü toplumsal-kültürel fark çok fazla. Bence Amerika’da
    öncelikle iş kovalamak, okula gitmekten öte orada yaşayıp o kültürü anlamak lazım.

40 BİN LİRA KAZANMASAM BİLE HALİMDEN MEMNUNUM

Siz neden bölüm başına 40 bin lira alanlardan değilsiniz?
    - Bunun sonu yok ki! Kimi 40 bin lira alır, kimi 70 bin... Bunları düşünmek insanı mutsuz eder. ınsan sahip olduğuna şükretmeli. Belki bölüm başı 40 bin lira alanın da kendine göre başka dertleri vardır. Ben çok memnunum durumumdan...

İki yıl sonra setlere “Aşk ve Ceza”yla döndünüz. Öncesinde başrol oynayan biri olarak o dizide de başrol almak istemediniz mi?
    - Öyle hırslarım yok. Ben günü, anı ve o an elime gelen fırsatı değerlendirmekten yanayım. “Aşk ve Ceza” çok güzel bir işti. Ceyda karakteri zaten ayrıcalıklıydı. Bana artılar kazandırdı, önemli olan da bu...

“Hırslarım yok” dediniz ya, sizin işiniz biraz hırslı olmayı gerektirmez mi?
    - Neden gerektirsin ki? Hırstan hırsa da fark var ayrıca. Kötü hırs yapmanın bir anlamı yok. Kendinizi istediğiniz kadar sıkın, ne olacağı varsa o olur. Bir de hırslı insan vücudundan bile belli olur. Kasılmış, sertleşmiş bir vücut! Ben bunu sevmiyorum. Rahat bırakmak, bazı şeyleri olgunlukla karşılamak lazım. Olduğu gün de, olmadığı gün de olur.

PRENSİMİN GÜZEL BİR EVİ OLSUN

Hayatta her şeyi akışına mı bırakırsınız, yoksa kısa süreli planlarınız var mı?
    - Kendime yeşillikler içinde bir ev almayı istiyorum. Bahçesi olan ve ruhumu dinlendireceğim bir yer olsun.

Prens de girsin mi o yeşillikler içindeki eve?
    - Prensin güzel bir evi olursa inşallah ben girerim!

Aşkta da oluruna bırakır mısınız her şeyi peki?
    - Onda çok oluruna bırakamıyorum galiba. O konuda biraz daha kuralcıyım. Çok ince elerim. ıyi bir şey değil ama fazla dikkatli bir tipim sanırım.

Canan dizisi Özlem Conker konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özlem!!!!!

özlem!!!!!

Özlem… İlk özlem ana rahmine düştüğümüz anda başlar.. dışarıdaki hayata çıkma çabasıyla… farkında olmadan neyi özlediğimizi bilmeden ilk kalp atışlarımızla bedenimizin ruhumuzun içine yerleşendir özlem.. Bir ana anne sıcaklığına duyulandır özlem ….masum, çaresiz, sadece beklenmez mi? Sıcak kollarında, sıcak bir nefesle uykuya dalmayı küçük beden.. İlk adım atışlar, ilk kelimeler, etrafı...
  2. Seksenler Dizisi Rukiye Karakteri Özlem Türkad Kimdir ?

Seksenler Dizisi Rukiye Karakteri Özlem Türkad Kimdir ?

Bu konu; seksenler dizisi rukiye karakteri özlem türkad hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Seksenler dizisinin yufka yürekli, kafayı SSK ile bozmuş olan sevimli annesi Rukiye 'yi başarılı tiyatro oyuncusu Özlem Türkad canlandırıyor. En son Haneler dizisinde de başarılı skeçleriyle izlediğimiz Özlem Türkad hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. Doğum tarihi: 1971 Doğum...
  3. Karagül Dizisi Narin Karakteri Özlem Conker Kimdir?

Karagül Dizisi Narin Karakteri Özlem Conker Kimdir?

Bu konu; Karagül Dizisi Narin Karakteri Özlem Conker Kimdir hakkına bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv yepyeni bir diziyle izleyiciyle cuma gecesi buluştu. Karagül adlı dizide Murat karakterinin Halfeti'deki eşi Narin'i oyuncu Özlem Conker canlandırıyor. Özlem Conker'i hatırlayalım... 1 Temmuz 1973'te Ankara'da dünyaya geldi. Yüksek öğrenimini Hollanda'nın Tilburg kentinde...
  4. Kayıp Dizisi (Özlem Albayrak) Aslı Enver Kimdir?

Kayıp Dizisi (Özlem Albayrak) Aslı Enver Kimdir?

kayıp dizisi oyuncuları, kayıp dizisi aslı enver, aslı enver kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda soluk soluğa izleyeceğimiz, konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da göze çarpan Kayıp dizisinin başrol oyuncularından biri Aslı Enver. Bu sayfamızda sizlere Aslı Enver hayatı hakkında kısaca bilgiler vereceğiz... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984'de İngiltere'de doğmuştur. Enver, 12 yaşına...
  5. Rüzgarlı Sokak Dizisi (Canan) Başak Boran Oksal Kimdir?

Rüzgarlı Sokak Dizisi (Canan) Başak Boran Oksal Kimdir?

başak boran oksal, rüzgarlı sokak başak boran oksal, başak boran oksal kimdir Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni sezonda başlayacak olan dizilerinden birisi olan Rüzgarlı Sokak'ta başrol oyuncularından birisi genç oyuncu Başak Boran Oksal. Biz de bu sayfamızda Oksal'ın hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Başak Boran Oksal 28 Eylül 1977 doğumludur. ilk,orta ve lise...

Sayfayı Paylaş