gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canavar fabrikası oyunu

Konu, 'Zeka Oyunları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

canavar fabrikası oyunu
    Oyuna başlamak için ana ekranda Play tuşuna basın. Oyundaki amacınız canavarların hepsini toplayıcıya göndermek. İleriki bölümlerde canavarların renkleri sizin için önemli olacak. Uygun renkli canavarları uygun toplayıcılara göndermelisiniz.
    Bunu başarmak için bölümlerdeki ok karolarının yönlerini değiştirebilirsiniz.Zevkli ve güzel bir oyun..

Zeka Oyunları,Canavar Fabrikası --www.e-oyunlar.com

:amigo:

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bıraz sıkıcıydı ama yınede teşekkür canım

Canavar fabrikası oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canavar

Canavar

Bakınız; Kurt.İyi haber ve gelişmelere işarettir. yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.Rüyada canavar, iyi niyetli ve...
  2. Un fabrikası

Un fabrikası

un fabrikaları türkiyenin en büyük un fabrikası türkiyedeki fabrikaları türkiyede Rüyada degirmen görmek, aile halkinin sikinti ve darliktan kurtulmasina yahut fakirlikten sonra zenginliklerine, bekar erkek için ese, bekar kiz için kocaya isarettir. Degirmen bulunmayan bir evde degirmen görmek, siddet ve zorluklara, düsmanliga isarettir. Eger degirmende ekmek, et veya bal ögütse, aile halkinin...
  3. nick fabrikası

nick fabrikası

S£nİ S£nSiZ YaŞaMaK £n KöTü KaD£rİM oLSa g£r£K... Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek. yanlızca bir kırıntıydın içime ilk düştüğünde vakitsiz bir anda... bilmediğim bir neden beni alıp götürdüğünde o yerlere keder ve budalalıktan başka yaşamın bir anlamı var mıydı? kaç kez...
  4. Çikolata fabrikası oyunu

Çikolata fabrikası oyunu

çikolata fabrikası oyunu Çikolata fabrikası,Çikolata fabrikası oyunu,En güzel oyunlardan birisi Çikolata fabrikası yemek oyunu--www.e-oyunlar.com çok zevkli ve eylenceli bir oyun.Ben çok sevdim :)
  5. Bir canavar...

Bir canavar...

Biliyor musun . .senden ne kadar bıktığımı biliyor musun .. senden ne kadar usandığımı .. biliyor musun .. çok yorgun olduğumu ... biliyor musun seni kaldıracak gücümün olmadığını .. diyorsun ben ağlarken gidiyorsun .. kaldım .. sen mutlu ol die .. ama ben hep mutsuz oldum .. hep pişman oldum kaldım die .. hep kendime kızdım.. neden mi.. senin daha iyi bilmen lazım .. ewet yaptıkların .. o...

Sayfayı Paylaş