gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Canavar

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Kurt.İyi haber ve gelişmelere işarettir. yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.Rüyada canavar, iyi niyetli ve türlü olanakları olan bir yabancı olarak yorumlanır. ama korku veren, kabus şeklinde bir rüya ise yaşamla ilgili kuruntu ve korkudur.Rüyada canavar görmek zorlukla yorumla-nir. Rüyasinda bir canavarin pençesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir. Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetise-medigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtu-lur. Bir canavarla arkadas oldugunu ve kendisine bir zarari do-kunmadigini görmek zor bir isinin kolaylikla basarilacagina delil-dir. Abdulgani Nablusî'ye göre; rüyada canavar görmek, hayirli degildir. Rüyanizda bir canavarin üzerinize saldirarak sizi parçaladigini görmeniz, çok kuvvetli düsmanlariniz olduguna ve her firsatta sizden kurtulmak için dis bilediklerine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada canavar görmek zorlukla karsilasilacaga isarettir. Rüyasinda bir canavarin pencesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin çok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isarettir. Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kaçip kurtuldugunu gören düsman serrinden kurtulur. Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.Duygularınızla hareket ettiğinizin işaretidir. Duygularınızın ve içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışın.

Canavar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armut Canavarı

Armut Canavarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. canavar fabrıkası

canavar fabrıkası

burayı tıklayınız
  3. tazmanya canavarı

tazmanya canavarı

gerçek canavarlar tazmanya canavarı tazmanya canavarı resmi gerçek canavar resmi canavar Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 896x672 ve 217KB. Tarihçesi: Tazmanya Canavarı (Sarcophilus harrisii), çığlıkları, siyah rengi ve kötü bakışları nedeniyle Avusturya’ ya yerleşen ilk Avrupalılar ona canavar adını taktılar. Sadece bir köpeğin...
  4. Bir canavar...

Bir canavar...

Biliyor musun . .senden ne kadar bıktığımı biliyor musun .. senden ne kadar usandığımı .. biliyor musun .. çok yorgun olduğumu ... biliyor musun seni kaldıracak gücümün olmadığını .. diyorsun ben ağlarken gidiyorsun .. kaldım .. sen mutlu ol die .. ama ben hep mutsuz oldum .. hep pişman oldum kaldım die .. hep kendime kızdım.. neden mi.. senin daha iyi bilmen lazım .. ewet yaptıkların .. o...
  5. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:

Sayfayı Paylaş