gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Candan Erçetin Annesini Kaybetti

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Candan Erçetin Annesini Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, pop müziğin en güzel seslerinden biri olan Candan Erçetin zor günler geçiriyor. Ünlü sanatçı annesini kaybetti ve ardından daha önce verdiği sözü tutmak üzere sahneye çıktı. Kanser tedavisi gören anne Mevlüde Erçetin 86 yaşındaydı.

Pop müziğin güçlü yorumcusu Candan Erçetin, annesini kaybetti. 3 yıl önce Kırklareli’de yaşayan babası müzik öğretmeni Abdullah Erçetin’i kaybeden sanatçı, dün de annesi Mevlüde Erçetin’in(86) ölüm haberiyle sarsıldı.

Kanser tedavisi gören Mevlüde Erçetin’in cenazesi bugün Kırklareli’de toprağa verilecek. Erçetin annesinin vefat haberini aldığı günün akşamında daha önceden verdiği sözü tutmak için Lütfi Kırdar’da düzenlenen İTKİB 2013 Yıldız Tekstilcileri Ödül Töreni’nde sahne aldı. Hayatının en zor konserine çıkan Erçetin sahnede durgun ve ağlamaklıydı. Konuşmakta güçlük geçen sanatçının sık sık gözleri doldu. “Kader” şarkısıyla açılış yapan Erçetin, sahnede slow şarkılara ağırlık verdi. Siyah elbise giyen ve yaşadığı büyük acıyı gizlemeye çalışan Erçetin’in ikinci şarkısında da “Olmaz Birtanem”i söylemesi dikkat çekti.

Candan Erçetin Annesini Kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin

Candan Erçetin

Pop Müzik Doğum Yeri : Kırklareli Doğum Tarihi : 1963 Kişisel Bilgiler : Candan Erçetin, İlk ve orta okulları Kırklareli’de okuduktan sonra Galatasaray Lisesi´ne girdi. Mezuniyetin ardından, Klasik Arkeoloji dalında İstanbul Üniversitesi´nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı Şan bölümünü 1991 yılında bitirdi. Kariyeri : 1986 yılında 'Halley'...
  2. Candan Erçetin - Kaybettik Biz

Candan Erçetin - Kaybettik Biz

bir nefeste aldim seni bin nefeste cikmaz oldun tam gogsume bastim seni sevmek varken uyunur mu ne diyor ne diyor yeni asklar bahar oluyor mu sert kislar yaniliyorumdur insallah gozlerinde telas var aci sozler sarfettik biz birbirimizi incittik biz cok aci sozler sarfettik biz nerden baksan kaybettik biz
  3. Candan Erçetin - Çapkin

Candan Erçetin - Çapkin

duserek sen yine bir yerde mi kaldin capkin capkin capkin bakayim koynunu ac bakayim koynunu ac kalbimi caldin askimi caldin sen beni caldin gonlumu caldin askimi caldin capkin capkin capkin capkin beni benden gecirip beni benden gecirip sen ele aldin sen ele aldin capkin o nasil tatli bakislar o ne baygin gozler buyuler sevgimi soyletmez o capkin sozler o capkin gozler...
  4. Candan Erçetin - Arada Bir

Candan Erçetin - Arada Bir

arada bir bir yanim kacsam diyor uzaga katsam diyor onume canimi yorganimi arada bir bir yanim dussem diyor tuzaga gecsem dunyanin derdini varsam cennetime diyor ama o obur yanim var ya obur yanim amman obur yanim korkak diger yarim kurtulmak kolay mi kendinden siyrilmak kolay mi derdinden arada bir bir yanim yiksam diyor su dagi gorsem diyor ardini yarimi yarinimi...
  5. Candan Erçetin - Annem

Candan Erçetin - Annem

hani eski zaman masallari anlatir huznumu huzura dolarsin kasim gozumden cok icim bir parcan annem sen benim yanima kalansin hani bir biblon vardi kirdigim ustune ne kirginliklar yasadin ama bil ki ben de parcalandim annem ben senin yanina kalanim annem annem sen uzulme sozlerin hep yuregimde annem annem gel uzulme ben hala senin dizlerinde uzayan sohbet gecelerinde...

Sayfayı Paylaş