gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

puslu soguk hava dokulen yapraklar

en sevdigim mevsimdi

sari sonbahar

artik degil

kalbimde huzun

aynada uzgun yuzum

beni taniyanlar

buna birisi sebep diyor

susuyorum (guluyorum)

yaptigim bircok seyin

hicbir amaci yok

fotograflar cekmecede

anilarim direniyor

arkadaslar nefretle

buna o sebep diyor

bir ben gercegi biliyorum ve

gizlice agliyorum

onlar yanlis biliyor

kimsenin sucu degil bu

onun sucu degil bu

kader oyunu degil bu

bu benim sucum

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin

Candan Erçetin

Pop Müzik Doğum Yeri : Kırklareli Doğum Tarihi : 1963 Kişisel Bilgiler : Candan Erçetin, İlk ve orta okulları Kırklareli’de okuduktan sonra Galatasaray Lisesi´ne girdi. Mezuniyetin ardından, Klasik Arkeoloji dalında İstanbul Üniversitesi´nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı Şan bölümünü 1991 yılında bitirdi. Kariyeri : 1986 yılında 'Halley'...
  2. Candan Erçetin - Ben Böyleyim

Candan Erçetin - Ben Böyleyim

uzgunum aci sozlerim icin uzgunum seni kirdigim icin haklisin bana darilsan bile beni terketsen bile ne yapayim ben boyleyim uzgunum olanlar icin uzgunum mutlu yillarim icin askimiz lekesiz olmaliydi supesiz olmaliydi affedemem ben boylemem ister vur ister oksa ister tut ister yolla ister sev ister zorla ben boyleyim
  3. Candan Erçetin - Anlatma Sakın

Candan Erçetin - Anlatma Sakın

bana anlatma sakin riske girseydin eger yola ciksaydin eger neler yapardin neler bana anlatma sakin yelken acsaydin eger ozgur olsaydin eger neler yapardin neler sen iskeleye bagli firtinalrdan yoksun tatli ruzgara razi ben acik denizdeyim deniz bu belli olmaz huyunu seveyim
  4. Candan erçetin-git

Candan erçetin-git

Son günlerde favori parcam işte bu kızlar. Mademki benli hayat sana kafes kadar dar Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar Hadi git benden sana dileğince izin Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin Git iş işten geçmeden git çok geç olmadan vakit Günahıma girmeden Katilim olmadan git Günahıma girmeden Katilim olmadan git Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın Oysa ki hep yedekte hep elde...
  5. Gitt (candan erçetin)Süperr

Gitt (candan erçetin)Süperr

candan erçetin gitt Candan erçetin son albümündeki bu parça beni bitiriyor bayılıyorum :) Mademki benli hayat sana kafes kadar dar Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar Hadi git benden sana dilediğince izin Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin Git iş işten geçmeden git çok geç olmadan vakit Günahıma girmeden Katilim olmadan git Günahıma girmeden Katilim olmadan git Sanırlar ki sen...

Sayfayı Paylaş