gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Candan Erçetin'den Kırık Kalpler Durağında Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Candan Erçetin Kırık Kalpler Durağında şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, pop müzik dünyasının son derece başarılı ve sevilen isimlerinden müzik öğremeni Candan Erçetin 'den Kırık Kalpler Durağında şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz....

Sözleşmeden buluşuverir kırık kalpler
    Anlatılmaz ama ordadır bütün dertler
    Gönül kırgınlıkları hayat haksızlıkları
    Kader yalnızlıkları çeken bütün kalpler

Gönül durgunlukları hayat yorgunlukları
    Şehir yalnızlıkları çeken bütün kalpler

Kimini yakıp geçen aşklar incitmiş
    Kimini yanlış kararlar yıkıp geçmiş
    Kimine yakın dostu ihanet etmiş
    Kimi hayatın sillesini yemiş

Kırık kalpler durağında inecek var
    Eteğindeki taşları dökecek var
    Doldurun kadehleri içelim beraber
    Yılların yorgunluğu geçene kadar

Kırık kalpler durağında inecek var
    Yüreğindeki dertleri dökecek var
    Doldurun kadehleri içelim beraber
    Yılların yorgunluğu geçene kadar

Kendini eğlenmeye verir kırık kalpler
    Sanki unutulurmuş gibi büyük dertler

Candan Erçetin'den Kırık Kalpler Durağında Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin'in Film Telaşı

Candan Erçetin'in Film Telaşı

Candan Erçetin, müziklerini hazırlayıp, uygulayıcı yapımcı olarak görev aldığı 'Gölgesizler' filmi için çok çalışmış. Candan Erçetin; müzik direktörlüğünü ve uygulayıcı yapımcılığını üstlendiği 'Gölgesizler' filmini, 'zamansız ve mekansız' bir proje olarak tanımladı. Sevgilisi Hakan Karahan'ın yapımcılığında çekilen film için 'Ben Kimim' adlı bir şarkı da hazırlayan Erçetin; sinemayla...
  2. Candan Erçetin – Kırık Kalpler Durağında  2009

Candan Erçetin – Kırık Kalpler Durağında 2009

Candan Erçetin uzun bir aradan sonra hayranlarıyla yepyeni bir albümde buluşuyor.Albümün ismi "Kırak kalpler durağında" Şimdi sizlere albüm hakkındaki detaylı bilgilere geçiyorum “Hazırım, Sevdim Sevilmedim, Çapkın, Oyalama Artık, Elbette, Unut Sevme, Neden, Melek, Aman Doktor”albümleri ile Türkiye’nin en iyi sanatçıları arasında yer alan Candan Erçetin’in yeni albümü Kırık...
  3. Candan erçetin _Kırık kalpler durağında

Candan erçetin _Kırık kalpler durağında

Çok güzel şarkı gerçektende melişler:) Kırık kalpler durağında Sözleşmeden buluşuverir kırık kalpler Anlatılmaz ama ordadır bütün dertler Gönül kırgınlıkları hayat haksızlıkları Kader yalnızlıkları çeken bütün kalpler Gönül durgunlukları hayat yorgunlukları Şehir yalnızlıkları çeken bütün kalpler Kimini yakıp geçen aşklar incitmiş Kimini yanlış kararlar yıkıp geçmiş Kimine yakın dostu...
  4. Candan Erçetin'den Yeni Albüm

Candan Erçetin'den Yeni Albüm

candan erçetin, yeni albümü,2011, temmuzda çıkıyor, adı, şarkıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sevilen sanatçılarımızdan Candan Erçetin yeni albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Profesyonel müzik yaşamının 15’inci yılı için hazırladığı “Aranjman 2011” adlı albüm, 7 Temmuz’da çıkıyor. Çalışmada, Fransızca’dan dilimize uyarlanıp hit...
  5. Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözü tüm isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Candır Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Candır Ben de özledim gölgeni ateşte diyen Cemil Demirbakan'nın şimdi de yine sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyoruz Melek'lerim. Cemil Demirbakan Candır şarkı sözleri isteyen tüm üyelerimiz, işte size beklediğiniz şarkı sözleri:) Kimseyi sevdin mi benden başka Geri geldin mi bu hayata Her ne gördüysen sakla Öbür...

Sayfayı Paylaş