gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Candan Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Candan Sözler istiyorum ama samimi veo ldukça candan olsun ve ayrıca lütfen yeni olsun alışılagelmiş sözler olmasın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Söz Vermiştin

Candan Erçetin - Söz Vermiştin

soz vermistin bana yanibasimda yaslanmaya soz vermistik bu dunyaya ne olursak olsaydik kac yil gecti bak hala son bakisin miras bana sakli duruyor ne fayda biraksaydin solsaydik hangi bahane avutur bilmem hangi gunahin bedeli bu kandirmiyor ne gunduzum ne gecem boyle intikam olmaz cok mu fazla bu sitem agir degil mi bu ceza soyle kim cok gordu seni bana boyle yalniz...
  2. Canım Kurban Olsun İlahisi sözleri

Canım Kurban Olsun İlahisi sözleri

canım kurban olsun ilahisi ilahilerin yazılışı ilahiler ve yazılışları ilahilerin yazılışları en güzel iilahiler ve Canım Kurban Olsun Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhmamed Mümin olanların çoktur cefası Ahirette vardır zevk-ü sefası Onsekizbin alemin Mustafası Adı güzel kendi güzel Muhammed Yunus der neylerem...
  3. Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri

Aşk ve Ceza Canım Yanıyor Sözleri

aşk ve ceza canım yanıyor kim söylüyor içim yanıyor aşk ve ceza sözleri canım içim kanıyor şarkı sözü kanıyor sözleri şarkı Aşk ve Ceza dizisinin geçtiğimiz bölümlerinde oldukça duygusal bir parça vardı.Dizinin tutkunlarındansanız bu duygusal parça eminim sizlerinde çok hoşuna gitmiştir."Canım Yanıyor"isimli bu güzel parçayı kimin söylediğini merak ediyorsanız parçayı seslendiren...
  4. Çok güzel Kısa Candan Sözler

Çok güzel Kısa Candan Sözler

Candan Güzel Sözler Kısa Candan Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edensiz sevgili misafirler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sizlerle candan sözleri paylaşıyoruz. Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı digeri beyaz,sen beni unutursan...
  5. Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013

Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013

Bu konu; Canı Yananlara Harika Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman ailemizden, arkadaşlarımızdan ya da dostlarımızdan, belki de dost bildiklerimizden darbeler yiyebiliriz, canımız yanabilir, kalbimiz kırılabilir. Kendimizi ifade etmekte güçlük çeker, acı duyarız. İşte şimdi paylaşacağımız sözler, birkaç kelimeyle halinizi anlatan, duygularınızı yansıtan...

Sayfayı Paylaş