gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor?

Konu, 'Oyunlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

candy crush oyunu kaçıncı bölümde bitiyor, candy crush oyunu kaçıncı seviyede bitiyor, candy crush oyunu ne zaman bitiyor Bana göre son yılların en popüler oyunlarından biri olan candy crush, her yaştan kişiyi bağımlılığı altına alıyor diyebilirim. Renkli şekerleri patlatarak geçtiğiniz her bölüm de farklıoyunlar ve zorluklar sizi bekliyor. Birçok kişide bağımlılık haline gelen candy crush oyununun kaçıncı seviyede ve bölümde bittiğin merak edenler için hemen bilgileri sizlerle paylaşıyorum. candy crush.jpg candy-crush-saga-son-bölüm.jpg

Candy cursh saga şu an itibari ile 515. bölümde sona eriyor.Candy crush saga 515. bölümü geçince yeni maceralarda görüşmek üzere yakında gibi bir mesaj geliyor.

NUTA bunu beğendi.
  2. çetin

çetin Forum Okuru

3. özkan

özkan Forum Okuru

nası oluyo ya ben 845 de bitirdim

4. özkantrh

özkantrh Forum Okuru

5. berkay

berkay Forum Okuru

ben 1992. seviyedeki ama hala bitmedi.

Candy Crush Oyunu Kaçıncı Bölümde ve Seviyede Bitiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CANDY modası

CANDY modası

Eskiden hiç kaçırmadığım bir çizgi film vardı.Şeker kız candy:)O kıza çok özenirdim:DKeşke onun yerinde olsam derdim:DÇocuk aklı işte:):) Modacılar şimdilerde o candy'nin modasını yarattılar.İşte şeker kız candy hayranlarına candy modası:)
  2. GTA 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Merak Edenler İçin İşte Oyunun Sonu

GTA 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Merak Edenler İçin İşte Oyunun Sonu

Gta 4 Nasıl Bitiyor Gta 4 Oyunu Nasıl Bitiyor Sevgili melekler, en son bagaj nasıl açılır hakkında ipuçları verdiğimiz Gta 4 Oyunu Nasıl Bitiyor diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Gta 4 Nasıl Bitiyor ipuçlarını paylaşıyoruz sizlerle... Oyun belli bir noktadan sonra karakterin seçimine sunulmuş iki farklı son ile bitmektedir. Oyuncu Niko'nun Dimitri'den intikam...
  3. Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?

Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?

candy crush oyunu, candy crush nasıl oynanır, candy crush hileleri Facebook ta son zamanların en çok oyunlarının başında gelen candy crush oyununun müptelaları gün geçtikçe çoğalıyor. Oyuna karşı aşırı bir ilgi olduğu kesin. Bilgisayardan oyunu oynayacağınız gibi ayrıca Candy Crush Saga Facebook’ta ya da IOS veya Android işletim sistemin üzerinden oynanan bir oyun olma özelliği taşıyor. Eğer...
  4. Çalıkuşu Dizisi 30.Bölümde Bitiyor!

Çalıkuşu Dizisi 30.Bölümde Bitiyor!

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu ne zaman bitiyor, çalıkuşu final tarihi Sevgili melekler, başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in yer aldıkları Çalıkuşu dizisi ekranlara veda ediyor. Kanal D’de ekrana gelen ve yapımcılığını Tims Productions’tan Timur Savcı’nın üstlendiği “Çalıkuşu” dizisi 30.bölümünde final yapacak. Yayınlandığı günden beri bir türlü reytinglerde istenilen performansı...
  5. Yağış ve Fırtına Ne Zaman Bitiyor?

Yağış ve Fırtına Ne Zaman Bitiyor?

istanbulda yağış, istanbulda hava durumu, yağışlar ne zaman bitiyor Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde başta İstanbul olmak üzere yurdu etkisi altına alan yağışlar için meteoroloji yeniden uyarı verdi. Haftasonu aniden değişen hava sıcaklıklarıyla birlikte gelen yağışlar yurdu etkisi altına aldı. Peki bu havalar daha ne kadar sürecek? Yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara'...

Sayfayı Paylaş