gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Caner Özyurtlu (Namık)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Namık, Ramiz’in uzun yıllardır görmediği gerçek yeğeni, Tepsi Münevver’in oğludur. Namık, kendine has takıntıları ve ani tepkileriyle son derece enteresan bir genç delikanlıdır. Hayatta vaz geçmeyeceği tek şey ıspanakken Zarife’ye âşık olur ve onu ürkütmek pahasına ona olan aşkını ilan etmekten çekinmez.

Caner Özyurtlu (Namık) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankaralı Namık - salla

Ankaralı Namık - salla

ankaralı namık zaten bende kontör yok ankaralı namık kontör yok atletimin kolu atletimin kolu hovardalığın sonu salla belinide kırma aman kasayı takma ha kara köyün güderim eski mesleyim yar yanına giderim çoktan beri görünmüyon tatildenmi şekerim salla kız salla çevir çevir çevir çevir dönder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla evir çevir gıvır çevir...
  2. Ankaralı Namık - Sevgilim

Ankaralı Namık - Sevgilim

dünya seninle güzel, sensiz zından sevgilim hayat seninle tatlı, sensiz zehir sevgilim al beni göm kalbine razıyım çıkmasamda vur beni zincirlere razıyım bırakmasanda gel gel gel bana gel sarıl boynuma bütün aşklar yoluna feda olsun sevgilim dilinde ayrılık şarkısı varsa dudağın kapansin süssün sevgilim eğer gönlümde başkası varsa allah bözsun sevgilim hasret çekecekse şu deli...
  3. Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

özlerin aklımda kaldı silemedim, silemedim. delikanlıymışsın meğer bilemedim, bilemedim. hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere diyemedim, adın saklı kaldı bende. adımlarım sana kostu, gelemedim, gelemedim. lanet olaşıca gurur özür bile dilemedim. gururum çok engel oldu, senden özür dilemedim hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere...
  4. Namık İsmail Hakkında - Eserleri

Namık İsmail Hakkında - Eserleri

namık ismail eserleri namık ismail in eserleri ismailin hayatı Ressam Namık İsmail 1890 doğumlu olup Tophane veznedarı Çerkes İsmail Bey 'in oğludur. Sanayi-i Nefise Mektebi'ni bitirdikten sonra 1912 ‘de Fransa'ya gitmiş ve Paris'te Ecole Nationale des Arts Decoratif 'de Julians ve Cormon Atölyesi'nde 1914 yılına kadar çalışmıştır. Birinci Dünya Savaşı sırasında Türkiye'ye dönüp ; Kafkas...
  5. Caner Cindoruk kimdir

Caner Cindoruk kimdir

caner cindoruk kimdir caner cindoruk ve kardeşleri caner cindoruk kimdir, biyografi, biyografisi, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, yaşı, nereli, aslen nereli, kaç yaşında, hanımın çiftliği, yaprak dökümü Yaprak Dökümü dizisinde dokdor rolunu canladırdıktan sonra, Hanımın Çiftliği dizisinde baş rol oyuncusu olan Caner Cindoruk hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda...

Sayfayı Paylaş