gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Caner'in Acı Kaybı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Caner'in Dramı Caner'in Acı Kaybı

Bir yarışma programıyla bir çok genç kızın kalbine taht kuran Caner'in acı dolu günler geçiriyor.

50 gün önce 33 yaşındaki ağabeyini kaybettiğini söyleyen Caner "Bugüne kadar çok güçlükle karşılaştım. Ama böyle bir acı yaşamadım. Kardeş acısı beni her geçen gün daha da yıkıyor. En büyük isteğim ayda 700 TL'ye çalışan ağabeyime bir araba almaktı. Bunu başaramadım. Ağabeyim ambulansta can çekişerek gitmiş. Son nefesini verirken 'Ne olur beni yalnız bırakmayın, korkuyorum. Ölmek istemiyorum' demiş. Son sözlerini düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Canımın yarısı gitti. Bu yüzden panik atak krizleri geçiriyorum" dedi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Allah rahmet eylesin, Caner'in başı sağ olsun:S

Caner'in Acı Kaybı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Caner'in Dayak Görüntüleri!

Caner'in Dayak Görüntüleri!

http://www.youtube.com/watch?v=1o4g7HBX_94
  3. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  4. Hafızayı Kaybı

Hafızayı Kaybı

Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Hayatınızı seminer vererek kazanıyorsanız, bu durum tam...
  5. Bebeklerde İşitme Kaybının Belirlenmesi!!!

Bebeklerde İşitme Kaybının Belirlenmesi!!!

Sevgi anne melekler;bebekleriniz doğdukları andan itibaren onların en küçük hareketi bile değerlidir.Buna konuşmayı öğrenebilmesi de dahildir.Fakat konuşmayı öğrenebilmek için en önemli faktör işitmedir. Bebeklerde İşitme Kaybının Belirlenmesi RİZE SAĞLIK MÜDÜRÜ TEPE: ''İŞİTEREK KONUŞMAYI ÖĞRENME AÇISINDAN İLK 6 AY KRİTİK BİR DÖNEMDİR. BU NEDENLE HER BEBEĞE DOĞDUKTAN SONRAKİ İLK 3 AYLIK...

Sayfayı Paylaş