gebe
  1. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Caner'in Dayak Görüntüleri!

Konu, 'Magazin' kısmında tatlicadiarzu tarafından paylaşıldı.

2. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
    Ce: Caner'in Dayak Görüntüleri!
    kendisini sevmem buna rağmen şiddetin hertürlüsüne karşıyım,herkes Ali kıran başkesen olmuş...:brushteeth:

3. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Magazinin şamar oğlanı oldu yazık.. yok mu bu çocuğun ailesi ya. adam gibi iş kursa hayatına baksa.

4. acira

acira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok fazla tv seyretmedıgım için ben bu görüntüleri görmemışdım..ya acıdım ben bu cocuga bunun sonuda semra hanımın rahmetli oğlu ata gıbı olmasın..yazık bu cocuklara ya...balon şöhretler ugruna hayatlarını mahvedııyorlar...çok üzüldüm...dayagın ve şiddetın her seklıne karsıyım...:mad:

5. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

Allah akıl fikir versin..Başka sözüm yok...

Caner'in Dayak Görüntüleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü?? Çocuğunuza kızdığınızda sakinleşmek için, müzik dinlemeyi ya da duş almayı deneyebilirsiniz. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar, anne-babalarını öfkelendirecek ya da hayal kırıklığına uğratacak şeyler yapabilirler. Hatta bazen küçük bir bebeğin ağlaması bile anne-babada gerilim, stres ve çaresizlik duygusuna neden olabilir. Ancak anne-babanın bu öfkesinin çocuğun...
  2. güzeldi dayak...

güzeldi dayak...

birgün dışarda arkadaşlarla geziniyoduk evimizin etrafında işte bide hava atıyoduk mafya gibi geziniyoduk bi siteden başka siteye herkesi de tanırdım maşallah yerde bitane sopa gördüm ama çok güzeldi tam dayak atmalık elime aldım karizmaya puan eklemek için tabi birazda daldım dışarda elimde deynekle eve geldim annem nerde kaldın dedi geziyoduk anne burdaydım dedim annem bi hışımla elimdeki...
  3. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  4. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...
  5. Caner'in Acı Kaybı

Caner'in Acı Kaybı

Caner'in Dramı Caner'in Acı Kaybı Bir yarışma programıyla bir çok genç kızın kalbine taht kuran Caner'in acı dolu günler geçiriyor. 50 gün önce 33 yaşındaki ağabeyini kaybettiğini söyleyen Caner "Bugüne kadar çok güçlükle karşılaştım. Ama böyle bir acı yaşamadım. Kardeş acısı beni her geçen gün daha da yıkıyor. En büyük isteğim ayda 700 TL'ye çalışan ağabeyime bir araba almaktı....

Sayfayı Paylaş