gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Cani Anne Önce Bebeği Boğdu Sonra Yangın Çıkardı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ABD nin Illionis eyaletinde yeni doğan bebeğini boğarak öldüren ve ardından evini ateşe veren kadının kasten adam öldürmekten suçlandığı bildirildi.

Savcılar, 2 Temmuz'da doğum yapan 23 yaşındaki Cayla Wheeler'in, bebeğini boğarak öldürdüğünü ve daha sonra bebeğin cesedini evin dışındaki ağaçlık alana gömdüğünü söyledi. Wheeler ve eşinin, 7 gün sonra evin olduğu alanda kasten yangın çıkardıkları belirtildi.

Yangınla ilgili araştırmaların yapıldığı sırada Wheeler'in yakın zamanda doğum yaptığını öğrenen ve bebeğin Wheeler'ın yanında olmadığını anlayan polisler, önce bebeğin ölü doğduğunu düşünürken, otopsi saptamalarında bebeğin boğularak öldüğü ortaya çıktı.

Cani Anne Önce Bebeği Boğdu Sonra Yangın Çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde yangın çıkarsa...

Evinizde yangın çıkarsa...

Evinizde yangın çıkarsa... Evde yangının nasıl başladığını anlayamazsınız bile. Aniden başlar ve çok hızlı gelişir. Korkunç bir trajedi yaşamamak için yapacağınız tek şey önlem almaktır, aksi halde yangın başladıktan sonra buna fırsat bulamazsınız. Evdekilere yangın ihbar numarasını (110) nasıl çevireceklerini öğretin. Mümkünse, evinizdeki her odadan nasıl çıkılacağını tespit edin....
  2. Anne Benimle Çıkar mısın?

Anne Benimle Çıkar mısın?

ANNE BENİMLE ÇIKAR MISIN? 21 senelik evlilikten sonra “aşk ışıltısını” canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak. “Biliyorum ki onu seviyorsun” dedi. “Ona da zaman ayırman gerekiyor.” Karımın, ziyaret etmemi istediği “öbür kadın” 19 yıldır dul olan annemdi. İşimin yoğunluğu ve üç...
  3. M.M'den önce M.M'den Sonra...

M.M'den önce M.M'den Sonra...

İTİRAF EDİYORUM; Melekler Mekanına girmeden önce İnternette saf saf dolaşıyordum. Melekler mekanından sonra İnternet = meleklermekani.com oldu Sadece ve sadece M.M e giriyorum ve bana yetiyor. Darısı M.M`i Keşfetmemiş arkadaşlara.... .
  4. Önce bebek sonra albüm

Önce bebek sonra albüm

Emre Altuğ büyük bir heyecanla baba olacağı günü bekliyor. Yeni albüm hazırlıklarını sürdüren Emre Altuğ, önce oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına alacak, sonra da albümünü çıkaracak. Kelebek'e, "Evlilik fikrine sıcak bakmamın en güzel nedeni çocuktur” diyen Altuğ, şimdi bir yandan şarkıları üzerinde çalışıyor, diğer yandan da 4,5 aylık hamile eşi Çağla Şıkel’in yaşadığı değişimi izliyor....
  5. bebeği boğa olucak anneler buraya

bebeği boğa olucak anneler buraya

bebek burçları boğa bebek özellikleri merhaba kızlar, bende boga burcuyum ve aklımda kalan cok yaramaz bır cocuk oldugumdu :) BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs Eğer bebeğiniz boğa ise, onun ihtiyaçlarıyla ilgilenme konusunda oldukça duyarlı olmanız gerekir. Boğa bebeği, şefkatli bir öpücük ve sevecen bir dokunuş için yaşar. Rahat ve konforlu olmaya ihtiyacı vardır. Bu yüzden maması lezzetli, yatağı...

Sayfayı Paylaş