Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması

Canı Çıkmak Ne Demek

Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız ....

Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. arka çıkmak deyiminin anlamı

arka çıkmak deyiminin anlamı nedir ne demektir kısaca açıklar mısınız lütfen.
  2. Baş Köşe Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Köşe Deyiminin Anlamı Nedir ? Arkadaşlar geçenlerde duydum Baş Köşe Deyimini acaba bu deyimin anlamı nedir?
  3. Baş Sallamak Deyiminin Anlamı Nedir

Baş Sallamak Deyiminin Anlamı Nedir Arkadaşlar Baş Sallamak Deyiminin Anlamını biliyorsanız bir zahmet yazın lütfen.
  4. Baş vermek deyiminin anlamı nedir

Arkadaşlarım ben baş vermek isimli deyimiin anlamını manasın arıyorum yardımcı olabilecek kimse var mı teşekkür ediyorum.
  5. Başı Altından Çıkmak Deyiminin Anlamı

Başı Altından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir? Selam arkadaşlar bu deyimin anlamını rica ediyorum sizden.
  6. Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir

Bir Don Bir Gömlek Deyiminin Anlamı nedir bu sözü geçen duydum çok merak ettim kimin için ve neden söylenir acaba?
  7. Bir Gözü Kör Deyiminin Anlamı nedir?

v nedir bana bu deyimin açıklaması çok acil olarak lazım sizde biraz acil cevap verirseniz çok sevinirim :)
  8. Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir

Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını çok merak ettim bilen varsa yazsın bana
  9. Bir Kulağından Girip Öbür Kulağından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam millet size bir deyimin açıklaması için yazıyorum acaba Bir Kulağından Girip Öbür Kulağından Çıkmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda bu deyimin anlamını bilen varsa bir zahmet yazsın lütfen
  10. Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Selam hanımlar acaba aranızda Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamını bilen varsa yazsın bana da
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş