gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Cani Dilden İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

canı dilden aşık oldum muhammede canu dilden aşık oldum canı sözleri canu sözleri muhammede canı dilden aşık oldum muhammed e muhammed e
    mevlam layık eyle

Cani Dilden İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  3. Cani Anne Önce Bebeği Boğdu Sonra Yangın Çıkardı

Cani Anne Önce Bebeği Boğdu Sonra Yangın Çıkardı

ABD nin Illionis eyaletinde yeni doğan bebeğini boğarak öldüren ve ardından evini ateşe veren kadının kasten adam öldürmekten suçlandığı bildirildi. Savcılar, 2 Temmuz'da doğum yapan 23 yaşındaki Cayla Wheeler'in, bebeğini boğarak öldürdüğünü ve daha sonra bebeğin cesedini evin dışındaki ağaçlık alana gömdüğünü söyledi. Wheeler ve eşinin, 7 gün sonra evin olduğu alanda kasten yangın...
  4. nasihat İlahisi

nasihat İlahisi

nasihat ilahisi Ölmeden önce yapacağın Dört şey var sakın unutma Önce tövbe et sonra halelleş Kefenini biçtir mezar yerini seç Bilirsin ki ölüm vaki olacak Vücudun toprak altında kalacak Dünya malından bir şey kalmayacak Yerin yalnız ahiret olacak İşte onun içindir ki şükret Dünya malından vazgeç Düşmanlarınla barış Dostlarınla halelleş Son nefeste dahi güler yüzlü ol ki Öldüğün dahi anlaşılmasın
  5. miraç ilahisi

miraç ilahisi

miraç ilahisi Kapatın gözlerinizi Ve karanlığı seyredin. İşte böyle bir gece. Mekke’de bir gece Yorgunluk havada Gariplik suda Simsiyah bir sessizlik Uyku bile uykuda. Kâbe’nin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var Yıl hüzün yılı Ebu Talib yok Yıl hüzün yılı Vefakâr eş Haticetül kübrâ yok. Kâbe’nin hatîm kısmında Yanı üzre yatan biri var Teselli arayan kalp Hüzünle çarpan kalp O’nun kalbi....

Sayfayı Paylaş