Cani Dilden İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    canı dilden aşık oldum muhammede canu dilden aşık oldum canı sözleri canu sözleri muhammede canı dilden aşık oldum
    muhammed e muhammed e
    mevlam layık eyle

Cani Dilden İlahisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  3. Cani Anne Önce Bebeği Boğdu Sonra Yangın Çıkardı

ABD nin Illionis eyaletinde yeni doğan bebeğini boğarak öldüren ve ardından evini ateşe veren kadının kasten adam öldürmekten suçlandığı bildirildi. Savcılar, 2 Temmuz'da doğum yapan 23 yaşındaki Cayla Wheeler'in, bebeğini boğarak öldürdüğünü ve daha sonra bebeğin cesedini evin dışındaki ağaçlık alana gömdüğünü söyledi. Wheeler ve eşinin, 7 gün sonra evin olduğu alanda kasten yangın...
  4. Yakma İlahisi

seherde açılan güller hürmetine rukuda bükülen beller hürmetine zikrinle dönen diller hürmetine cehennem narına yakma yarabbi yakma yarabbi yakma yarabbi muhammed aşkına yakma yarabbi yakam yarabbi yakma yarabbi cehennem narına yakma yarabbi secdeye kapanan başlar hürmetine aşkınla sızlayan kalpler hürmetine gecelerde dökülen yaşlar hürmetine gazabınla bize bakma yarabbi
  5. ebeda ilahisi

ebeda ilahisi Yarab haberin nereden alalım Bir kamil mürşide varalım Hakkın yoluna kurban olalım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Gönül kuşunu eyleyemedim Dünyaya mesken bağlayamadım Yandı yüreğim ağlayamadım Bir anda sabah olmaz ebeda Gözüme uyku girmez ebeda Gönlüm teselli bulmaz ebeda Tazedir solmaz Hakkın gülleri Mestane gezer saadet kulları...

Sayfayı Paylaş