gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canı Sağolsun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevenin de sövenin de ah edenin de ah canı sağolsun gelenin de gidenin de dönmeyenin de
    ah canı sağolsun

bu dünyaya sevmeye geldim
    eşi dostu görmeye geldim

mutlu oldum dertli oldum
    aşk uğruna sarhoş oldum
    hancı oldum yolcu oldum
    meşk uğruna sırdaş oldum

güçlü oldum suçlu oldum
    dost uğruna yoldaş oldum
    hem soruldum hem sürüldüm ben
    ama hepinizin canı sağolsun

soranın da bilenin de öğrenenin de
    ah canı sağolsun
    alanın da verenin de isteyenin de
    ah canı sağolsun

Canı Sağolsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan Sağolsun!

Vatan Sağolsun!

YouTube - VATAN SAGOLSUN
  2. Gülşen - Canın Sağolsun

Gülşen - Canın Sağolsun

hep seni düşünüyorum... aklımla saklayıp,kalbimle buluyorum istemekten vazgeçemiyorum! geceler boyu seni yanımda dileyip güneşle uyuyorum kalktığımda yoksun yine... dünümü bugünümü geleceğimi çaldın bak yinede kızamıyorum canın sağolsun canın sağolsun bu can feda olsun! hiç kimse benliğini seninle bu kadar dolduramaz gel kendinide al bu benliğimden hiç bişeyim kalmasın .....offf hiç...
  3. Kutsi - Canın Sağolsun

Kutsi - Canın Sağolsun

Kararsiz cikislarim var kayboluslarim var belki Seni sevmeye mecburum Sana mahkümum Benimde hatalarim var Bende kulum inanki Aci cekmeye mecburum Sana mahkümum Seni sevmeye mecburum Buna ihtiyacim var Aci cekerken daha cok seviyor insan Ac yattigi geceleri özlüyor insan Seni delli gibi sevdim anlamadiysan Canin sagolsun canin sagolsun Canin sagolsun canin sagolsun Canin sagolsun canin...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Canın Sağolsun

Cengiz Kurtoğlu - Canın Sağolsun

özümüz vardi birbirimize Bu dünyada başkasinin olmayacaktik Hatiralar dizilince önümüze Böyle boynu bükük durmayacaktik Sözümüz vardi birbirimize Bu dünyada baskasinin olmayacaktik Hatiralar dizilince önümüze Böyle boynu bükük durmayacaktik Olsun canim olsun be gülüm Olsun üzülme canin sagolsun Benim sende neyim varsa Bastan sona helal ettim Günahlarin benim olsun Senle yasadim...
  5. Başımız sağolsun...

Başımız sağolsun...

OSMAN YAĞMURDERELİYİ KAYBETTİK... Osman Yağmurdereli, 6 Şubat 1953'te Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik bölümü mezunu olan Yağmurdereli, bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra yorumcu sanatçı olarak sanat çalışmalarına başladı. Televizyon yapımcılığı da yapan sanatçı bir çok diziye de imza attı. SEVENLERİNE VE AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.. (M.M.C AİLESİ)

Sayfayı Paylaş