gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

canım ablam iyiki dogdun

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ablaya doğum günü mesajı ablama doğum günü mesajı ablaya mesajları ablama mesajları abla Bugün hayattaki en degerli varlıgım ablacıgımın dogum günü canım ablam iyiki varsın iyiki hep yanımda oldun gerci simdi kocişin yanındasın ama olsun bugün gelcem yanına seni çok sevviyorum benim küçük annem

2. cagatay01

cagatay01 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gurnan olurum aballarıma hepsıne

canım ablam iyiki dogdun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Misiyem iyiki dogdun...

Misiyem iyiki dogdun...

Misiyem Nice Yillara Canim, Iyiki Dogdun...
  2. iyiki dogdun bebeğim

iyiki dogdun bebeğim

iyiki doğdun mp3 iyiki dogdun bebegim doğdun bebeğim iyi ki bebeğim YouTube - Ninni uyu melek yuzlum uyu KIVANCIM :melek: BİRSENE oldu bebeğim tam birsene sen büyüdün ben büyüdüm sen agladın ben ağladım sen emekledın ben çabaladım ve sen ayakta duruyorsun ben sayenizde ayakta dimdik duruyorum sana çok daha farklı dünya...
  3. Ayisigim iyiki dogdun canim...

Ayisigim iyiki dogdun canim...

Ayisigim iyiki dogdun canim...
  4. canım BİLGEM iyiki doğdun

canım BİLGEM iyiki doğdun

Canım arkadaşım dostum Bilgem iyiki doğdun canım iyiki varsın :kiss: Dilerim ki Rabbim yüreğini hiç incitmez ve tüm dileklerini gerçekleştirir :) Nice güzel sağlıklı aşk dolu mutlu tebessümlerle bezenmiş ömürler dilerim sana ve tüm sevdiklerine :kiss: Bilgeli BİLGEM Seni Seviyoruz İyiki Varsın :) YouTube - Dogum günü Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede...
  5. iki tane melem iyiki dogdunuz

iki tane melem iyiki dogdunuz

benim bidanelerim iyiki dogdunuz elcin serap_kal yeni yaşınızla nice mutlu yıllaradogum günü pastanız benden

Sayfayı Paylaş