gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Canım acıyor.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Etrafıma aşılmaz duvarlar örülüyor, Pembe düşlerim yama tutmuyor, paramparça. Papatya falları da yalan söylüyor,
    Vazgeçişlerde yaralı yüreğim.

Bir yalnızlık senfonisi mırıldanıyor
    İçimdeki sessiz çığlık korosu.
    Sarı odalarım hüznün resmine boyanıyor.

Zemheri soğuğuna bıraktım kalbimi, buz gibi.
    Eğreti gülüşlerimin ardına sakladım gözyaşlarımı,
    Kelimelerim özgür değil, yasaklı kaldılar.
    Biçare çırpınışlardayım, boğuluyorum kendi denizimde.

Güneş de mi doğmuyor artık,
    Yıldızlar da mı sönüyor birer birer?
    Ağır aksak hayatta tökezliyorum, canım acıyor.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vazgeçişlerde yaralı yüreğim.
    Bir yalnızlık senfonisi mırıldanıyor
    İçimdeki sessiz çığlık korosu.

Canım acıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AnLa iŞTe Canım Acıyor

AnLa iŞTe Canım Acıyor

Her nefes alışımda Ciğerlerime özlemini çekiyorum Her sigara yakışımda Hasretinin kor ateşinde bende yanıyorum Anla artık; Sensiz gecen her bir anda Gözlerindeki ışıktan yoksun her karanlıkta Yüreğim sızlıyor içten içe Ve canım acıyor... Duvarlar pembe düşlerime el koymuşsa Yalnızlık son restini çekip kalbimi rehin almışsa Sana koşan ayaklarıma kör zincirler vurulmuşsa Anla işte; Düşündükçe...
  2. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  3. Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

Nil Karaibrahimgil - Çok Canım Acıyor

gel bizim aşkımız fani olmasın herhangi biri mani olmasın enerjin nerde güç içinden gelende otuz olmadan kırkında mısın? çok canım yanıyo çok içim acıyo çoo....k söylüyorum dinlemiyo ben ya direk sana ya kabristana ya hindistan'a çok canım acıyo ya dediler aşka sabır ya da sefer lazım dedim eyvallah yok itirazım sabrın nerede seferin önünde acelen mi var firarda mısın? çok canım acıyo çok
  4. içim acıyor

içim acıyor

melekler sanırım burdaki bi çok melekten yaşlıyım size söyleyeceğim kimseye güvenmeyin ben 30 yıllık bana bacım kardeşim diyen kişiden çok kötü bi darbe yedim yüzüme gülüp beni teselli edip benle gülen ağlan.kardeş sandığım iki yüzlü çıktı kocamla ilişkisi olan beni herkese kötülüyen evime tlfn ettirip ortalığı bulandıran kısacası hayatımı karartıp benim yanımda oldu büyük bi hayal kırıklığı...
  5. Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen

Canım çok acıyor yardımcı olun lütfen

Çok zor durumdayım melekler,her gece ALLAHA yalvarıyorum onu benden almasın,bizi ayırmasın,nolur sizde dua edin... Ayrı şehirlerdeyiz,yanında olamıyorum...kaza geçirmiş,hastanede yatıyor yanında olamadağım için canım çok acıyor...gidemiyorum şuan onun yanında olmak için canımı bile veririm...ölümüne seviyorum şuan bu sözlerı yazarken bile ağlıyorum,içim çok yanıyor.. ALLAHIM sevenlerin yanında...

Sayfayı Paylaş