canım acıyorr....

Sensizlik öğle acı veriyor ki bana
Dalıp dalıp gidiyorum bak uzaklara
Kalbim derinden sızlıyor ağrıyor işte
Küsüyorum işte ben bu yalnızlığıma
Perişan olsam da yaşadığım bu hayatta
Mutlu olacağım belki öbür dünyada
Senden önce yaşamadım ki ben sevdayı
Sen öğrettin bana sevmeyi ve de aşkı

Bense kıymetini bilemedim belki de
Bilmelisin sen varsın sadece hayatımda
Sensizlikten ötesi nedir ki zaten bana
Ben bir kere sevdim bunu anlasana

Başkasına nasıl veririm kalbimi bir daha.
Onun sadece sende olduğunu anlasana
Beni sevecek bir başkası olamaz hayatımda
Sensizlik çok acı veriyor inan ki bana.

Bir kez daha benim yanımda olsana.:cry::cry::cry:

ewet bugün bayramın 1. günü ve ben bu bayramı onsuz geciriyorum ve ilk kez bir bayramda kendimi yapayalnız hissediyorum...aşkımm bayramımız kutlu olsun bitanem ...:uhu::uhu:

Son düzenleme:
Ayy tatlım sakin ol lütfenn yapma ama böyle herşeye rağmen ayakta durmaya çalış..Biz kızlar böyleyiz işte demi?Erkekler istediklerini söylesinler yapsınlar ama sonra çektiğimiz acıdan mıdır onsuzluktan mıdır nedir küçücük güzel bir söz söylesin hemen geri döneriz aslında böyle olmamalı herşey bu kadar kolay olmamalı tatlım onu sevdiğini onunla gerçekten bir ömrü geçirmek istediğini ve böyle küçük şeylerin seni ondan ayıramıyacağını göster ona moralinide bozma lütfen

Ayy tatlım sakin ol lütfenn yapma ama böyle herşeye rağmen ayakta durmaya çalış..Biz kızlar böyleyiz işte demi?Erkekler istediklerini söylesinler yapsınlar ama sonra çektiğimiz acıdan mıdır onsuzluktan mıdır nedir küçücük güzel bir söz söylesin hemen geri döneriz aslında böyle olmamalı herşey bu kadar kolay olmamalı tatlım onu sevdiğini onunla gerçekten bir ömrü geçirmek istediğini ve böyle küçük şeylerin seni ondan ayıramıyacağını göster ona moralinide bozma lütfen

deniyorumm güçlüyüm diyorum bunu da atlatırsın diyorum kendime ... ne sözlerr verdimm ayna karşısında kendime ama yapamıyorum iştee ben güçlü falan degilim... bu gün ya bugün ufak bir mesaj bekledimm oysa millet uzagındakii yabancııı ileee bayramlaşıyor...pekii o sevdiği kızı ( yada bir zamanlar sevdiği kızı ) arayıp hadii ondan da gectim bir mesajj yaa mesajjj bile atmadıı biliyordumm bugün bunu yaşacagımı hazırlamıştım da kendimii ama olmadııı bana cokk koyduuuu......:uhu::uhu::18::18:

CIKTAA GEL HADİİİ SEVDİĞİM GELLL ....BENİ YAŞATAN O KARA GÖZLERE BAKAYIMM HADİİ GELLL BEN GELDİMM AŞKIM DEE BANA GELLL ARTIKK GELLL BİTİYORUM BEN....:cry::cry::cry:

çok kötüyüm bugün o kadarr kötüüü oldum kiii onuu aradım uyuyordu sana ihtiyacım var dedimm cok kötüyüm dedim uykum var rahatsız etmee dedi benii artıq dayanamıyorumm kalbim cokk kötüüü atıyorr şuannn cokk kötüyümmm.......dayanamıyorumm artıkk....

çok kötüyüm bugün o kadarr kötüüü oldum kiii onuu aradım uyuyordu sana ihtiyacım var dedimm cok kötüyüm dedim uykum var rahatsız etmee dedi benii artıq dayanamıyorumm kalbim cokk kötüüü atıyorr şuannn cokk kötüyümmm.......dayanamıyorumm artıkk....
canm ya lütfen toparlamaya çalış kendini harap etme kendini keşke güzel bir konuşma geçseydi aranızda bunu çok isterdik zamana bırak cnm biraz oda yanlış yaptığın anlar eminm kendini topla amam cnm benm

canm ya lütfen toparlamaya çalış kendini harap etme kendini keşke güzel bir konuşma geçseydi aranızda bunu çok isterdik zamana bırak cnm biraz oda yanlış yaptığın anlar eminm kendini topla amam cnm benm

deniyorummm yada calışıyorumm ama becerebildiğim bu kadarr bitenemm işteee....dagtıyor toplamak yerine kendimi...bir yerdee tamamen biterr ya bu cannn inş o zamana cıkar daa gelir....

Bak güzelim çok yanlış yapıyorsun böyle yaparak kendine yazık ediyorsun.Hani o üzülüyor mu?Sana kapat rahatsız etme demiş senin kendine yaptığına bak allah aşkına.Yazık değil mi sana?Biraz güçlü ol kadın dediğin biraz güçlü olur ayakta durmasını bilir sen ne yapıyorsun canına yazık değil mi?Arayıp sorma hiç madem o aramıyor sen neden arıyorsun hangi hakla?Bırak düşünmek istiyorsa düşünsün ne yapmak istiyorsa yapsın ama lütfen bu şekilde davranma çok yanlış yapıyorsun zaman gelecek kendine diyeceksinki ben kimin için üzülmüşüm..................

Geri