gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Canım Ailem 15 ocak Cuma akşamı ATV de başlıyor

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yayın günü geldiğinde hayal kırıklığına uğramıştım çünkü her hafta salı günleri kaçırmadan izlediğim vede çok beğendiğim dizi o akşam yoktu yerine Aşk ve Ceza isimli Nurgül Yeşilay'ın oynadığı bir dizi başlamıştı tamam bu dizide kaliteli bir diziydi belli ama Türkiye'de yapılan son yıllardaki aile filmi olarak en kaliteli dizilerden birisi bana göre canım ailemdi nasıl böyle birşey yaparlar derken dizi hakkında araştırma yapmaya karar verdim içinizde hatırlarsınız büyük ihtimal geçmiş yıllarda hani şu bizi her hafta ekrana bağlayan bir dizi vardı ikinci bahar:) hatta başrollerinde Türkan Şoray ve Şener Şen oynuyordu işte yıllar sonra bana ikinci baharın tadını yaşatan tek dizidir canım ailem.. Evet nerde kalmıştım dizi hakkında araştırma yapıyordum ama ilk başlarda birşey bulamadım hani derler ya yer yarıldı içine girdi sanki öyle birşey olmuş gibi dizi hakkında akıbeti hakkında hiçbir bilgi bulamamıştım ve gerçekten bu beni çok üzmüştü Salı günleri izlemeye alıştığımız bu reyting rekorları kıran diziyle oynamaları hakkaten bana göre çok büyük bir hata olmuştu yeni başlayan diziyi başka bir güne alabilirlerdi çünkü salı günleri canım aileme özel bir gündü...

Böyle düşünürken kendimi ve milyonlarca canım ailem tutkunlarını sevindirecek bir haberi buldum ve sizlerle paylaşmak istiyorum evet arkadaşlar ilgiyle merakla ve beğeniyle izlediğimiz Canım ailem 15 Ocak Cuma günü ekranlarda tekrar başlıyor.Yayın saati ise 22.00..
    Hala içinizde dizinin akibetini merak edenler varsa Cuma akşamı tam saat 22.00 sularında ekran başında olsun hadi gözümüzde aydın olsun:)

Bu kadar bilgi vermişken sizlere son bölümle ilgili bazı tüyolarıda vermek istiyorum
    Sünnet uğurlu gelmiş, Meliha Samim’le barışmış, Şehnaz’ın Marmaris’e döneceği haberi gelmiştir. Samim, Dilara ve Şehnaz’ı yolcu eder. Otele döndüğünde onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Samim bu yeni gelişme karşısında bir karar alır: Meliha’yı, Ali’yi, Seyhan ve Feride’yi hatta çocukları toplar. Kararını açıklar… Bu arada Samim’in Ali ve Seyhan’a barışmaları için verdiği süre dolar. Ama Ali ile Ceylan’ı bir arada gören Seyhan ayrılmakta kararlıdır. Samim söylediği gibi kıyameti koparmaya karar verir. Bu sırada Seyhan’ın bir anlık dalgınlığı olayların daha da karışmasına sebep olacaktır.

Canım Ailem 15 ocak Cuma akşamı ATV de başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizisi çok yakında atv de başlıyor

Adanalı dizisi çok yakında atv de başlıyor

adanalı ne zaman başlıyor adanalı başlıyor dizisi ne zaman başlayacak adanali basliyor Adanalı dizisi resimleri çıktığında eklenecektir arkadaşlarım. İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı” yı, yani Organize Suçlar şubesi...
  2. Canım Ailem Avatarları

Canım Ailem Avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Canım Ailem 15.Bölüm özeti

Canım Ailem 15.Bölüm özeti

Seyhan nikah günü tam Halim'le nikah salonuna çıkacağı sırada durur. "Yapamıcam" der ve yüzüğü verip hızla uzaklaşır salondan. Nikah salonu karışır. Halim ortalığı yıkar ve nikahın iptal edildiğini misafirlere duyurmak Samim'e kalır. Halim, Samim'in evinde yaşadıklarını anlamaya çalışırken, Seyhan da kendi vicdanı ile hesaplaşmaktadır. Meliha ve Feride'nin tüm ısrarları Seyhan'ı...
  4. Atv Slide Show Yarışması Başlıyor!

Atv Slide Show Yarışması Başlıyor!

atv slide show, slide show yarışması, slide show atv Sevgili melekler, atv'de yepyeni bir yarışma başlıyor: Slide Show. Oyunculuk ve taklit yeteneğinin ön planda olduğu Slide Show ile ilgili detaylar belli oluyor. Ünlü isimlerden belli olanlar; ‘Şanslı Masa’yı sunan Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan. Ekibe Özge Özpirinçci de katıldı. Bu yarışmanın en büyük özelliği, oyunculuk ve taklit...

Sayfayı Paylaş