gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Canım Anneciğim

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

canım anneciğim canim annecigim anneciğime mektup Adı Soyadı : Bedir Karabıyık Doğum Yeri : 20.03.1953 - Doğubeyazıt
    Baba Adı : Ahmet
    Ana Adı : Saadet
    Medeni Hali : Evli / 2 Çocuk Babası
    Şehit Olduğu Yer : Sarıkamış - Kızılçubuk Köyü - 04.04.1994
    Defin Yeri : Balıkesir - Bandırma

VASİYETİMDİR

Canım Anneciğim,

Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana hizmet etmeyi, yanımda kalmanı, sana hürmet etmeyi, güzel kokunu koklamayı arzuladım. Çok az kısmet oldu. Bu dünyada sana doyamadım. Anneciğim dünyayı sevemedim, tad da alamadım. Allah'ın emir ve rızasına aykırı herşey beni rahatsız etti. El hasıl dünya bana küstü bende ona.

Bilmiyorum ama zannediyorum senin dualarının bereketiyle ömrüm uzun olur. Eğer sen veya ben önce gidersek önce giden kucağını açıp beklesin. Elbette kavuşacağız. Saçından bende bir tutam var, onu yanımda taşıyorum. Ölürsem Allah'ın izniyle bu kahramanca olacaktır. Saçının telleri yanımda kalsın, sakın ağlama. Bilki göğsümde kur'an var.

Dudaklarım da, son olarak Allah'ı zikretdi. Gönlün müsterih olsun. İbadetlerimi zikirlerimi hep bağışladım, elimde birşey kalmadı Rabbimin huzuruna bomboş gidiyo- rum. Onun gufranının kuşatacağını umuyorum.

Sana başka ne yazayım evvel gidene selam olsun.

Oğlun Bedir

Canım Anneciğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Genç adam heyecanla eve gelmiş annesinin yanına giderek; "Anneciğim, evlenmeye karar verdim ve hayalimdeki kadını buldum. Ancak senin de aynı fikirde olup olmayacağını merak ediyorum. Eğlence olsun diye yarın sana üç tane hanım arkadaşımı getireceğim. Bakalım hangisi ile evleneceğimi bulabilecek misin?" Anne merakla kabul etmiş, getir bakalım, demiş. Ertesi gün, genç adam...
  2. hamile anneciklere ciciler

hamile anneciklere ciciler

güzel anne adaylarımıza çok cici t-shirtler.Hem eğlenceli hemde çok sevimli t-shirtler sizlerle.
  3. Anneciğim-Babacığım

Anneciğim-Babacığım

Güzel ve anlamlı bir yazı meleklerim. Anneciğim, güller neden kırmızıdır? Anneciğim, otlar yeşilken, gökyüzü neden mavidir? Örümcek neden kendine bir ev değil de, ağ yapar? Babacığım,neden çalışma masanda oynamama izin vermiyorsun? Öğretmenim, neden okumak zorundayım? Anneciğim, neden okulumu bitirmek zorundayım? Babacığım, neden büyümek zorundayım? Anneciğim, babacığım, neden sizden...
  4. anneciğim!!!

anneciğim!!!

Her kadın potansiyel bir annedir; ama sen, potansiyelini kullanabilen en güzel kadınsın anneciğim... Her anne çok değerlidir; ama senden daha değerlisi yok anneciğim... Her anne evladı için bir melek olarak gönderilmiştir bu dünyaya; ama sen bu dünyanın tek meleğisin anneciğim... Her anne, o içgüdü ile donanmıştır, rahmine bebeği düştüğü andan, ölene kadar annedir; ama sen asla...
  5. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:

Sayfayı Paylaş