gebe
  1. feda

feda Forum Okuru

canim annem sözleri ve yazıları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında feda tarafından paylaşıldı.

canim annem canim annem.....

senin kadar bir melek gibianne görmedim

o kadrguzelsinki seni bagirmaya kiyamam

anneler gunun guzzzel geçsin canmannem ......

vallah bir tanesinn

seni seven kizin ferda

canim annem sözleri ve yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün anneler bu yazıyı okusun

Bütün anneler bu yazıyı okusun

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması öğrencilerin sağlıklı beslenmesi konusunu da gündeme getirdi. Kahvaltının okul çağı çocuklarının beslenmesinde önemli öğünlerden biri olduğunu vurgulayan uzmanlar, sabah kan şekeri düşük olarak uyanan öğrencilerin okulda dikkat dağınıklığı, algılamada güçlük gibi sorunlarla karşılaşabileceklerini belirtiyor. Türkiye'de 2008-2009 eğitim ve öğretim yılı...
  2. Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

en güzel annem mesajları anne mesajları Bizi dünyaya getiren, uykusuz gecelerde başımızda nöbet tutan, doyuran, büyüten, her daim dua eden canımızdan can olan, baş tacı annelerimiz için, bu yazımızda en güzel annem mesajlarını sunuyoruz Melek'ler. En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim. Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine...
  3. Anneler günü hakkında yazılar

Anneler günü hakkında yazılar

Anneler günü yaklaşmışken bu özel gün için heryerde bulunan o saçmma sapan yazıların dışında yazılar istiyoruz
  4. Can Alıcı ve Can Yakan Facebook Sözleri

Can Alıcı ve Can Yakan Facebook Sözleri

bu konu can yakan facebook sözlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı olan facebook, gün geçtikçe üyesi hızla artan ve ilgi gören ağ olmaya devam ediyor. Son zamanlar da üyelerin sıklıkla aradığı ve paylaştığı güzel ve anlamlı sözler içerisin de sizlere bu yazımız da facebook can alıcı ve can yakan sözler ile ilgili mesajları paylaşıyoruz. Sizde ister kendi sayfanız da isterseniz...
  5. En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

komik facebook sözleri komik facebook duvar yazıları komik sözler facebook Facebook sayfanız da yada profiliniz de sevdiklerinizle en komik sözleri paylaşmak ve onların yüzün de bir tebessüm yaratmak isterseniz sizlere en yeni facebook 2013 komik duvar yazılarını paylaşıyoruz. Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda...

Sayfayı Paylaş