gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

canım aşkıma...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

canım aşkıma canım aşkıma mesajlar Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
    Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir... Bu sevgililer gününde yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canim.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildigim için kendimi çok sansli görüyorum.

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Eskiler böyle der. Gökkusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana bahçeden gül degil günesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiç bir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yaninda olup sana sarilmak için çildiriyorum...

Aslinda sevgililer gunu insani degilim sevgi bir gunluk degil bir omurluktur.Ama hic degilse bir gunde olsa sevdigini hatirlayanlar icin ideal bir gun[​IMG]

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  6. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel bir sebgi itirafı

7. begum1

begum1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıletıncokguzel olmuş ellerinze sağılık
    ıletın cok quzel olmuş ellerinize sağılık...

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım seni sevdigine bağışlasın.... Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum size.... MAŞALLAH

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  10. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  11. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Allah kavuştursun bitanem sizi

canım aşkıma... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım aşkıma

canım aşkıma

canım aşkım aşkıma nickler canım aşkıma canim aşkima canim askim canım aşkım biriciğim seni öylesine deil ölesiye seviyorum canım benim seni herşeyden herkezden kendimden bile çokkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum biranem benimmmmm:melek:
  2. Aşkın Nur Yengi - Gül Canım

Aşkın Nur Yengi - Gül Canım

Aşkın Nur Yengi - Gül Canım neyleyim ben can nöbette sana hasretteyim rüzgar oldum yollara düştüm yine derdindeyim gül canım vereyim, soldu ah yüreğim yar senin uğruna candan geceyim bir nefes ki, bir yangın kı deli gönlüm yaşlar içinde ne sevdalar ne yağmurlar zından oldu yaşlar içinde ah gül yüzlüm gönül sözlüm, yaralı güzlerdeyim rüzgar oldum yollara düştüm yine derdindeyim
  3. Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

ask bu geliyorum demeden geliyor gitmiyor unutmak ogrenmekten daha cok zaman aliyor bilgi ceza bilgi suc tasimak agir ben aski yuz metreden tanirim yeni degil bu yalnizlik ne sokaklar ne evler bildik iyi gelir ilk zamanlar yasadikca biz ogrendik her ask bitermis birgun bildim her ask bitermis ogretildim gozum ayni goz ruhum eski sozum ayni soz susmam yeni gunum ayni gun...
  4. canım aşkım sabrediyorummm

canım aşkım sabrediyorummm

Sabret... çaresizim,mecbur bu veda, kokun üzerimde,gidiyorum uzaklara, siginip anilara, bu hasrete dayaniriz elbet, ümidimiz muradina erecek. Sabret... (2 kere) Sabret...Sabret inci tanem bekle Beni, Dönecegim mutlaka, Sabret.. aglama ne olur, vazgecme bekle beni, Dönecegim mutlaka, Sabret... Viz gelir. Daglar,Denizler yaban eller, Sevmeye engeldir mesafeler, geçici bu ayrilik,bir rüya...
  5. İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

canım eşim canım eşime BÖYLE SEVDİM İŞTE Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin...

Sayfayı Paylaş