gebe
  1. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım aşkıma

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında busra tarafından paylaşıldı.

canım aşkım aşkıma nickler canım aşkıma canim aşkima canim askim canım aşkım biriciğim seni öylesine deil ölesiye seviyorum canım benim seni herşeyden herkezden kendimden bile çokkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum biranem benimmmmm:melek:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2008
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: canım aşkıma
    mutluluklar arkadaşım :)

3. SeSSiZFerYaD

SeSSiZFerYaD Forum Okuru

Cevap: canım aşkıma

Sen sevmemin Ne olduğunu bilirmisin ki ??

4. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ***** canım arkadaşım nerelerdesin seni çok özledimn uzun zamandır giremedim siteye başa şeyler geçti başımdan hepinizi çok çok özledim hepinizi çok seviyorum yakın zamanda yeni güzel konular açıcam benim en büyük konum şiirdir hepinizi çok öpüyorumm canım meleklerim

5. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu sessiz feryad geri zekalısı kimdir nedir beni biriylemi karıştırıyoo habire yazıyo canımı sıkıyo salak şeyy

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle tatlım

7. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mutlu bir çalışma darısı tüm meleklere :)

canım aşkıma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Gül Canım

Aşkın Nur Yengi - Gül Canım

Aşkın Nur Yengi - Gül Canım neyleyim ben can nöbette sana hasretteyim rüzgar oldum yollara düştüm yine derdindeyim gül canım vereyim, soldu ah yüreğim yar senin uğruna candan geceyim bir nefes ki, bir yangın kı deli gönlüm yaşlar içinde ne sevdalar ne yağmurlar zından oldu yaşlar içinde ah gül yüzlüm gönül sözlüm, yaralı güzlerdeyim rüzgar oldum yollara düştüm yine derdindeyim
  2. Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

ask bu geliyorum demeden geliyor gitmiyor unutmak ogrenmekten daha cok zaman aliyor bilgi ceza bilgi suc tasimak agir ben aski yuz metreden tanirim yeni degil bu yalnizlik ne sokaklar ne evler bildik iyi gelir ilk zamanlar yasadikca biz ogrendik her ask bitermis birgun bildim her ask bitermis ogretildim gozum ayni goz ruhum eski sozum ayni soz susmam yeni gunum ayni gun...
  3. canım aşkım sabrediyorummm

canım aşkım sabrediyorummm

Sabret... çaresizim,mecbur bu veda, kokun üzerimde,gidiyorum uzaklara, siginip anilara, bu hasrete dayaniriz elbet, ümidimiz muradina erecek. Sabret... (2 kere) Sabret...Sabret inci tanem bekle Beni, Dönecegim mutlaka, Sabret.. aglama ne olur, vazgecme bekle beni, Dönecegim mutlaka, Sabret... Viz gelir. Daglar,Denizler yaban eller, Sevmeye engeldir mesafeler, geçici bu ayrilik,bir rüya...
  4. canım aşkıma...

canım aşkıma...

canım aşkıma canım aşkıma mesajlar Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum. Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun! Yasamak...
  5. İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

İLk KonUm.. AşKım CanıM EşiMe

canım eşim canım eşime BÖYLE SEVDİM İŞTE Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin...

Sayfayı Paylaş