gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

CaNıM HaLa CaN ÇeKiŞMeKTe...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Yine sen dedim işte...Kaç zamandır çabalıyorum sen dememeye ve gördüğün gibi başaramıyorum....Sende kaldım;baharda tellere takılan uçurtmalar gibi...Parçalandım ama kopamadım o tellerden bir türlü....Rüzgara yalvardım ,yağmura ağladım ama kopamadım... Koparamadım ruhumu senden...Ne cezalar verdim kendime bir bilsen !!Ne savaşlar verdim kendime karşı...Ne yaptıysam adını anmaktan alıkoyamadım dilimi....Ben yüreğimi sevdandan hiç ayıramadım... Kahretsin!!Yine gitti!!Son zamanlarda kırılır oldu kalemim adını yazarken nedense?Çürük yapıyorlar bu kalemleri herhalde...Yoksa ben mi çok yükleniyorum kaleme acaba!!!!Kalemtıraşım nerde kim bilir,aramaya mecalim de yok....Neyse yazacak mektubum da kalmadı zaten....Aslında mektubu gönderecek adresim yok....

Yani; gidişin içine yüreğimi yazdığım, adressiz mektuplar bıraktı bana....ve mayınlarla dolu bir yürek...Kim dokunsa patlar sevdalarım içimde...İncitirim aşk diye yaklaşan yürekleri...Oysa bilirsin ben hep incitmeye tercih ederdim incinmeleri...Baştan ayağa yalnızlık tütsüleri sinsin isterim üstüme....Korkarım yaralarım kanarsa tekrar diye..Ya kanım karışırsa sevdanın devr-i daimine yeniden...

Korkarım uğrunda ölmelerden;sen başkaları uğruna ölümleri göze alırken.... Canım çekilir iğne deliklerinden uçsuz bucaksızlığa seni düşünürken....Korkum tekrar bulamamak kendimi karanlıklarda!!
    Kısacası şah damarımı kesti ayrılık...Aklım hala gidişinde .....Canım hala can çekişmede...

CaNıM HaLa CaN ÇeKiŞMeKTe... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cana can katan erzincan

cana can katan erzincan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sibel Can - Canım Benim

Sibel Can - Canım Benim

Hani gözün benden başkasını görmezdi Hani benden başkasını sevemezdi Hani dünya bensiz bir an bile çekilmezdi Şimdi ne oldu ki söyleyen gitti Sözlerin bir anlık öfkeyse anlarım Aşkta gurur olmaz söylemedin sayarım Niyetin sabrımı denemekse anlarım Beni terk edip gitmekse yanarım Canım benim canım benim Cananım İlk (tek) aşkımsın sana hayranım Canım benim canım benim Cananım Bir değil bin...
  3. **canımın canı**

**canımın canı**

YÜREĞİNİN ACISI BATTI CANIMIN CANI YANDI VE SEN YİNE YOKTUN YİNE YOKTUN 7 KAT EL GİBİ SOĞUKTUN… HEYY DOST BANA GAREZİN Mİ?VAR NEDEN GÖRMEZSİN NEDEN SİLMEZSİN GÖZÜM YAŞINI NEDEN SAKLARSIN SEVİYORUM SENİ DEYİP NEYSELERİNİ BİLMEZDEN GELİP GEÇMELERİN VURSA DA BENİ SÖYLE GAREZİN Mİ? VARR YOKSA SİTEMİN Mİ?????… BAKIYORSA GÖZLERİM MUTSUZ;BİR NEDENİ VAR.AKIYORSA KANLI YAŞLARIM;BİR SEBEBİ...

Sayfayı Paylaş