gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Canim Kurban İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna
    Adı güzel kendi güzel Muhmamed
    Mümin olanların çoktur cefası
    Ahirette vardır zevk-ü sefası
    Onsekizbin alemin Mustafası
    Adı güzel kendi güzel Muhammed
    Yunus der neylerem cihanı sensiz
    Sen hak peygambersin şeksiz gümansız
    Sana inanmayan gider imansız
    Adı güzel kendi güzel Muhammed

Canim Kurban İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım kurban ilahisi

canım kurban ilahisi

Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhmamed Mümin olanların çoktur cefası Ahirette vardır zevk-ü sefası Onsekizbin alemin Mustafası Adı güzel kendi güzel Muhammed Yunus der neylerem cihanı sensiz Sen hak peygambersin şeksiz gümansız Sana inanmayan gider imansız Adı güzel kendi güzel Muhammed
  2. can dedim ilahisi

can dedim ilahisi

can dedim canan dedim can canan indir ilahisi ilahisi dedi Sırtında bir eski hırka Ellerinde nasır Bir dost geldi gurbet elden Yüzünde kahır Can dedim canan dedi Dost dedim dostum dedi Kal dedim kalmam dedi kalmam dedi kalmam dedi Yar dedim yaren dedi Sev dedim sevmem dedi Gül dedim gülmem dedi gülmem dedi gülmem dedi Sözünde bir dertli türkü Gözlerinde hüzün Bir dost geldi Gurbet elden Özünde...
  3. canım kurban olsun ilahisi

canım kurban olsun ilahisi

Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhmamed Mümin olanların çoktur cefası Ahirette vardır zevk-ü sefası Onsekizbin alemin Mustafası Adı güzel kendi güzel Muhammed Yunus der neylerem cihanı sensiz Sen hak peygambersin şeksiz gümansız Sana inanmayan gider imansız Adı güzel kendi güzel Muhammed

Sayfayı Paylaş