canım oğlum

murvet

Yeni Üye
Üye
canım oğlum
Arkadaşlar merhaba sizlere torunlarım var demiştim büyük olan 2 yaşında oldukça yaramaz üstünda bir dakika duramayan bir çocuk dayısı onunla oynasın istiyor canımoğlumun hastalığı iyice ilerledi evin içinde bile fazla kalkamıyor onun emekleyerek yiğeninin arkasında gezmesi beni de oğlumuda kahrediyor bize bir şey söylemiyor ama içeri odada üzüldüğünün farkındayım bu mesajı size inanın ağlayarak yazıyorum elimden hiç bir şey gelmemesi okadar zoruma gidiyorki ne yapacağımı şaşırdım birde istediklerini alamamak hepsinden fazla mafediyor arkadaşlar bana bir akılverinmesajlarınızı bekliyorum saygılar sevgiler hepinize yüce allahtan tek dileği benim gibi evladı olanlara bir an önce şifa versin

Ce: canım oğlum

sevgili arkadaşım benim oğlum kas hastası çresi şu an bilinmiyor fizyoterapi görüyor dua etmekten başka hiç bir şey gelmiyor onun itediklerini kırmak istemiyorum allah o günleri göstermez ah keşke demek istemiyorum evlat derdi hiç bir şeye benzemiyor benim oğlumun hastalığından olanlar bilgilerimizi paylaşalım inşallah en yakın zamanda çaresi bulunurda bende mutlu melekler kervanına katılırım:ballchain:

canim ablam cok uzuldumm,allahtan umutkesilmezz
derdi veren rabbim dermanida veriyorr,,

cok buyuk gecmis olsun canimm,sevgiler saygilar

allah en yakin zamanda acil sifalar versin iyisallah murfet abla...evlat hic birseye benzemiyo...annem hep derdiki senin tirnagin acisa benim yuregim acir gercekten oyleymis benimde 2 evladim var...seni cok iyi anliyorum...oglun bir an once sagligina kavussun demekten baska bisey gelmiyo elimden maalesef...dualarim sizinle...mutlu olmaniz dilegi ile

mürvet ablam ALLAHIM tez zamanda acil şifalar versin çok üzgünüm demek ne kadar cevap ama inan çok üzüldüm derdi veren rabbim en yakın zamanda derman nasip etsin dualarım sizin için

Benzer Diğer Konularımız !

Geri