gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Canım saçlarım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

saçlarım kızıldı ve uclarından bır turlu kızıl gıtmıyodu hatta kızl boya akınca bakır oluyodu buda cok kötü bir renk bırakıyordu . bende en iyiysi siyaha boyamak dedim gittim iki kutu siyah boya aldım (hayatım yanlısıydı ) aynı gun ıcınde boyadı kı sacım yandı saclarıma olmadı boyayı yıkadıgımda güzelım saclarım tutam tutam döküldü şimdi yaklasık bır ay oldu süreklı yıkıyorum ama renk akmıyo acılmıyo ben beyaz tenlı oldugum ıcın makyajsız ölü gıbıyım günlük makyaj yapıyorum nerdeyse benim gibi olup sacını açtıran varmı arkadaşlar kuafore gıdıp dahada yakamam :(saclarım cok azaldı :( tavsiyeniz varmı nasıl actırabilirim

ARZUZU bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    acıll guze bı sac bakımı yaptırmalısınve bır sure boyayı sacından uzak tutmalısın canımmmm guzel bır kuofere gıt seanslarla sacını eskı halıne kavusturrrr bska yapabıleceğin bısey yok bence

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Gidemem arzu cok korkuyorum yıpratım oksijenli suyla acıcaklar diye

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Canım benım bır sure sacını acıcıdan e boyadan uzak tutcan sadece bakım için gıtcennnnnn bıde clearın komple bakım sampuanı çok etkılı yanı bır sure sıyah sacla kalcan yıoksa kafanda sac kalmıcak

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

arzuu clear dendim canım sacımı döküyo o

6. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    bak canım bende saçıma röfle attıracaktım saçım koyu kestane gittim kuaförüme dedimki röfle istiyorum oda bana önce senin saçını açmalıyoz olmaz böyle dedi açı kullandı rengi dedi daha sonra atıcaz böyle biraz dinlensin dedi saçın eve geldim duş alayım onun kokusu beni mahvetti neyse duş alıyorum şabpuan saçımda köpürmüyor. saçım plastik bebek saçı gibi oldu tutam tutam dökülüyor. delirdim saçımda çok uzundu o dönemde sinirimden ağlıyorum akşam vakti napıcam kime sorucam sonra bir arkadaşımı aradım anlattım durumu hemen dedi sarmısak yağı al 2 şişe ( onlar biraz küçük oluyor ve dedi saçının diplerine güzelce sür 20 dakka benle ve üzerine zeytinyağı sür 45 dakikada öyle bekle.. şampuanın içine çam terebenti var aktarlarda satılan onu koy ve çalkala her duşta kullan 1 ay böyle devam et inanamazsın 1 ay sonra saçlarım diplerinden fırça gibi çıktı be taha kalın.. eski saçıma kavuştum şimdi tavsiye ederim.. ama o kuaförüme neler ettim sorma..

Canım saçlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Camdan Cama

Hakan Peker - Camdan Cama

Daha henüz tanışmadık Bir kez gördüm camdan cama Şöyle birazcık bakıştık Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana) Camdan cama ahh Camdan cama ahh Aşık oldum hemen sana Gördüm sevdim camdan cama Karabiber gibi yüzün Pekde sade yok hiç sözün Canımı aldı o gülüşün Gönül verdim ben sana (Aşık oldum ben sana)
  2. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  3. Cansın Candasın

Cansın Candasın

Sen benim hüzün yanımsın.. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın… Sen benim hüzün yanımsın..Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak”...
  4. canım...

canım...

*** aşkım seni çok seviyorum çokda özledim hayatım herşeyimsin:dilektut:*** M&V
  5. Sibel Canın yeni  saç rengi

Sibel Canın yeni saç rengi

sibel canın yeni saç rengi 2011 sibel canın son saç rengi can yeni 2011 sibel can, yeni imajı, saç rengi, yeni saç rengi, saç rengi yaz modasınba damga vuran ünlünün haberi burada arkadaşlar. Yeni albümü için yeni bir imaja sahip olan güzel şarkıcı Sibel Can'nın yeni saç rengi, bu yazın saç trendi oldu Melek'ler. Son albümü “Seyyah”la sevenlerinden tam not alan Sibel Can, saç rengiyle de...

Sayfayı Paylaş