gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canım Sevgılım Benım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Canım Sevgilim Benim Sauna'ya giden bir grup genc erkek, soguk havuzda dinlenirlerken bir cep telefonu calar. Bir adam telefonu acar. Ortam cok gurultuludur; telefonun obur ucundaki kadin sesini zorlukla duyar. - Sevgilim. Meltem'le disardayim. Biraz once cok guzel bir kurk gordum. 400 milyon liracik. Senin kredi kartindan alabilir miyim? N'oooolur, alabilir miyiiiiimmmm?
    - Tabi canim. Al.
    - Ah sevgilimmmm! Cok sekersin. Biseycik daha var ama kizmayacaksin, degil mi?
    - Hayir, kizmam...
    - Buraya gelmeden once Akmerkez'deydik. De Beers'de bir tane tek tas pirlanta yuzuk gordum. Cok guzeldi sevgilim. Butun arkadaslarimda var. Senin kredili kart hesabindan alabilir miyim? 650 milyon liracik. Gelecek ay ikramiye alacaksin. O zaman odersin. N'ooooluuurrrr. Alabilirmiyim?"
    - Peki, al canim.
    - Sevgilim benim. Bi tanem. Cok sekersin. Bu aksam sana harika bir gece yasatacagim. Caniiiim, bi sey daha var. Ama kizarsin diye korkuyorum...
    - Kizmam, soyle bakiyim.
    - Son kazadan sonra arabamdan iyice sogudum. Galeride bi tane Peugeot 206 gordum sevgilim. Cok guzeldiiii... 9 milyara birakacak. Senin adina bankadan bi kredi actirsak diyorum sevgilim. Nuran'in kardesi bankada sube muduru... Kefil-belge-imza falan istemiyor, sen tamam dersen hemen ya***ak islemleri. N'ooolurrrr sevgilim, seni cok seviyorum....
    - Peki, peki. Tamam. Olur. Al bakalim.
    - Tatli sevgilim benim. Canim sevgilim. Seni coook seviyorum. Hadi by, aksama gorusuruz.
    Genc adam telefonu kapatir ve arkadaslarina sorar:
    - Bu telefon kimindi yahu?...

Canım Sevgılım Benım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ah sevgılı

ah sevgılı

Şimdi nerelerdesin? Bu sefer yazdıklarımın, yüreğimin acısının adresi yok! Satırları yazmakta bile zorlanıyorum. Sen gideli kelime haznem daraldı. Tek başıma kaldım buralarda Ansızın dalıyorum, sürekli yollara bakıyorum ve işin acı tarafı gelmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok hayallerimiz vardı. Hayata dair, aşka dair, ikimizin kaybettiklerine dair. Yazık! Hayallerimiz yarıda...
  2. Candan Erçetin - Ben Böyleyim

Candan Erçetin - Ben Böyleyim

uzgunum aci sozlerim icin uzgunum seni kirdigim icin haklisin bana darilsan bile beni terketsen bile ne yapayim ben boyleyim uzgunum olanlar icin uzgunum mutlu yillarim icin askimiz lekesiz olmaliydi supesiz olmaliydi affedemem ben boylemem ister vur ister oksa ister tut ister yolla ister sev ister zorla ben boyleyim
  3. candan erçetin-ben kimim

candan erçetin-ben kimim

Ben Kimim? Az mıyım çok muyum? Var mıyım yok muyum? Ben neyim? Masal mıyım gerçek miyim? Kaç mıyım göç müyüm? Hiç miyim suç muyum? Ben kimim? İbret miyim cinnet miyim? Hiçlikler içinde kanayan yürek Yokluklar içinde savaşan beden Boşluklar içinde karışan zihin Güçlükler içinde değil miyim? Yoksa� Yoksa� Her ihanete akıl erdiren Her cehalete kılıf uyduran, Her esarete fiyat biçtiren Sen değil...
  4. Sevgılıme :)

Sevgılıme :)

29 temmuz benım ıcın çok ozel çok guzel bır gun insanlıgına askına verdıgı guzellıklerıne ınandıgım yuregımde en derınlerde hissettıgım canım ruh ıkızımın dunyaya geldıgı gun bu gun... çogu ınsan ıcın yerın apayrı olsada benım ıcın çok çoook ozel en ozel yerdesın sevgılım ... Senı dunyaya getıren güler annemınde ellerınden ÖpÜyorum...ne mutluyumkı çok sevdıgım sevgılım var.hanı anlamını...
  5. Çayın canı ben çeker

Çayın canı ben çeker

Sabah, henüz, kapağı açılmamış bir gazoz kadar sakin dururken; çayın canı 'beni' çeker! Çayın demi; demliğin ağzından bardağın içine, bardağın ağzından içime dökülür... Ben, fısıldarım; içine! Duyuyor musun? ..... Kim duyar, kimbilir; ben konuştukça! Susmak; Dağlar gibi konuşmaktır! .. Sabah, henüz, kapağı açılmamış bir gazoz kadar sakin dururken; çayın canı 'ben' çeker! Bense...

Sayfayı Paylaş