gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Yüreğim bir ayraç misali takıldı bakışlarının arasına. Günlerden hangi cumartesiydi veya pazardı inan hatırlamıyorum. Anlamsız olduğum, sıkıldığım, boş boş etrafa bakındığım anlardan birinde avuç içlerimin arasına aldım sesini ve seni aradım. Yolculuklar neden daima alfabenin sonuna doğru başlar ki?
    İşte benimkisi de böyle bir yolculuktu. İlkin loş bir karanlıkta “merhaba” dediğim, sonrasında da adresini bilmediğim bir kapı aralığında söylediğim bir merhaba…
    Yüzünde küçücük çocukların kırılgan ifadesiyle aralık bir bakışta tutulmuştum gözlerine. Benim kadar derin bakıyordun. Öyle zamana borcun yoktu diğerleri gibi. Göz kapaklarımın ağırlaştığını hissettirene kadar, içime doğru bakıyordun. İçim ne de çok ezildi gözlerimi kaçırdığım, başımı öne eğdiğim ve hatta ilk defa tenime dokunduğun zaman.
    Söylesem hangi izi taşırsın bedeninde benden kalan ve kim bilir hatırlar mısın sırılsıklam bedenine dokunduğum anda sana söylediklerimi?
    Saçlarım darmadağınık
    Oysa daha bu sabah senin için hazırlanmıştı her şey.
    Telefon defterine baktım, bir daha ve bir daha ve son bir defa. Seni aramak için sebepler yaratmaktan yorulan beynim sonunda uykuya verdi kendini. Aklım ve sen uykuya daldık.
    On altıncı boyuttaydık seninle. Buraya kadar gelmemize izin veren ikinci boyuttu. Sayende arada geçen zamanları algılama fırsatım bile olmamıştı. Çünkü her şey çok hızlı olmuştu.
    Oturdum… Elimdeki fincanda gittikçe soğuyan bir çayın ve vücuduna yavaş yavaş yayılan alkolün, az sonra bitecek hüznü yerleşmişti bakışlarımızın arasına.
    Sanırım ben, bir tek seni alamadım o bakışların isimsiz randevularına.
    Yapamadım…
    O resmin üzerime düşen gölgesinden sıyrılamadım.
    Hiç bilmeyecekti…
    Duymayacaktı...
    Yine kaldığı yerden alacaktı ellerini ellerine. Ama ben yine de yapamadım.
    Mevsim sancıları yine her zamanki gibi gri şehrin sokaklarında içimi acıtıyor. Eksiliyorum senden içeri, sana doğru. Hiç kendine boğulur mu insan? Mahkemede hem sanık hem tanık olur mu? Erteler mi arzunun dolaştığı bakışları gözlerinden?
    Terk eder mi o kırılgan titreyişi?
    Anlaşılmayacak biliyorum. Yine de seni satır aralarına gizliyorum, kimse bilmeden, kimse duymadan.
    Doğanın çam kokulu düşlerine emanet ediyorum o akşamı da. Işığın yerini küçücük ışıltılar almıştı hani.
    Neredeyse sana (d)okunacaktım..
    Dedim ya günlerden hangi cumartesiydi ve belki hangi pazar, hatırlamıyorum. Artık ne önemi var ki!?
    Şimdi sana söyleyemediklerimi alıp yanıma gidiyorum.
    Arkamdan bakar mısın yoksa gelir misin düşünmek istemiyorum ve yine her zamanki ve hiç bilmediğin gibi “sana” yalan söylüyorum.

Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Senin hüznün benim mutluluğum olacaksa Sözler başladığımız yerde kalacaksa Kalp verdiklerinin hesabını tutacaksa Yok istemem Sakın sevme beni Senin kanununda aşkla ölmek yasaksa Gün gelir yüreğin benide unutacaksa Senden yadigar bir resim kalacaksa Yok istemem sakın sevme beni Alışmalı alışmalı Yıkılıp yeniden kalkmaya Kabullenip sana düşeni Dünyaya bırakmaya Yüklenip tüm acılarını...
  2. Hangi can benim çektiğim acıyı çekti

Hangi can benim çektiğim acıyı çekti

hangi can benim çektiğim acıyı çekti hangi kalp benim çektiğim acıyı çekti şarkı sözü can sözleri şarkı sözü cektigim aciyi cekti sarki Atar mi bu kalp, sen olmasan? Feryad eder mi, sen duymasan? Ne olur Sevgilim, kacma benden! Yasar mi bu Can, sen olmasan? Hangi Can, benim cektigim aciyi cekti? Hangi Kalp, seni benimki kadar sevdi? Hangi Yürek, ugruna ölmek istedi?...
  3. Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

sakın beni bırakma Beni rüzgara vermeÖfkeli bir deniz gibi Üstünden atma beni Yazdığın gibi silme Yumruklama parçalama Ne yapsam kırılmaz diye İtme koca dağlardan Gidip gelip ağlatma=( Bu bensiz yapamaz de İçinin derinlerine sakla Gösterme kimseye beni Gönlünde tut bırakma Kuşlara parçalatma Çöllere koyup dönme Gözden çıkarma beni Tam her şeyimi aydınlatırken Yeter bu kadar...
  4. Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

Sibel Can - Benim Adım Aşk (2009)

01. Çantada Keklik 02. Oyunbaz 03. Eziyet 04. Başı Bağlı 05. Kıskıvrak 06. Ebedi Sevgili 07. Eğer İstersen 08. Orta Şekerli 09. Kalbimin Kıyıları 10. Benim Adım Aşk Sibel Can hayranları için beklenen bir albüm zaten sesi ve yorumu için fazla söze gerek yok herzaman olduğu gibi keyifle ve beğenile dinleyeceğiniz bir albüm:tik:

Sayfayı Paylaş