gebe
  1. yaralıceylan

yaralıceylan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canımdan öte yarim

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında yaralıceylan tarafından paylaşıldı.

seni çok seviyorumm çocuklarımın babası ol istiyorum aynı yastıkta yaslanmak istiyorum ömrüm seninle son bulsun istiyorum ..

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allah gönlüne göre versin eğer senin için hayırlıysa ve kısmetin de yazılmışsa zaten olur:)

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ... :tik: .......

Son düzenleme: 19 Şubat 2013
canımdan öte yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Yar Yar

Sibel Can - Yar Yar

yokluğun bende çok zor anılar tuzak yıllarım şimdi dargın uykular yasak ben ne yaptım sana gözlerin uzak hasretler koyup gittin garip gönlüme yar yar gidiyorum senin canın sağ olsun yar yar seviyorum bu defa son olsun yar yar senden başkasına bakarsam iki gözüm de kör olsun arayıp beni bir gün soruyormusun elleri benim gibi sarıyormusun sen ne yaptın bana biliyormusun nasıl sildin sen...
  2. Yar Demek Yetmez; Canımda Cansın!...

Yar Demek Yetmez; Canımda Cansın!...

Ben ne zor günlerin şahidiyim, Çok savaştan çıktım sağ salimim. Yok kimseye ahım, Dost düşman sağolsun. Kapandı tüm perdeler, taş duvarlar çöktüler üstüme birer birer.. Ezildim çoğu zaman, hayatın ağırlığını taşıyamayıp omuzlarımda. Kimi zaman hasret, kimi zaman yalnızlık yağdı dünyama, ıslandım. Kimi zaman acılar, kimi zaman sancılar bir bıçak gibi saplandılar yüreğime, kanadım......
  3. Can Bonomo'dan Eurovision Yarı Final Röportajı !

Can Bonomo'dan Eurovision Yarı Final Röportajı !

can bonomo eurovision can bonomo haberleri Sevgili melekler, bu akşam bildiğiniz gibi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 2012 Eurovision Final Yarışması düzenlenecek. İki grup halinde yapılan yarı finallerden çıkan 18 ülkenin yarışacağı büyük finalde, ülkemizi temsil eden Can Bonomo 18. sırada yarışacak. İlginç sahne kostümü ve kareografisi ile ilgi çeken Bonomo'yla final öncesi yapılan...
  4. Atv "Öteki Yarım" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv "Öteki Yarım" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

atv öteki yarım dizisi, öteki yarım dizisi, öteki yarım atv Sevgili melekler, Atv'de yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç'ın rol aldığı dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmiş. Çok yakında başlayacak olan dizinin konusu ise şöyle... İkiz çocukları olan çift yıllar önce ayrılmıştır. Kızlardan bir tanesinin anne de bir tanesinin de babada...
  5. Atv "Öteki Yarım " Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Atv "Öteki Yarım " Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

atv öteki yarım, öteki yarım dizisi, öteki yarım atv Sevgili melekler, Atv'nin yeni başlayacak olan dizisi Öteki Yarım çok yakında başlıyor. Yönetmenliğini Veli Çelik'in yaptığı dizide başrol oyuncuları İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç olacak. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle; Gonca Sarıyıldız, Nevra Serezli, Sait Genay, Gülen Karaman, Ruhi Sarı, Murat Garipağaoğlu, Aykut İğdeli, Eda...

Sayfayı Paylaş