gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**canımın canı**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

YÜREĞİNİN ACISI BATTI CANIMIN CANI YANDI VE SEN YİNE YOKTUN YİNE YOKTUN 7 KAT EL GİBİ SOĞUKTUN…
    HEYY DOST BANA GAREZİN Mİ?VAR NEDEN GÖRMEZSİN NEDEN SİLMEZSİN GÖZÜM YAŞINI NEDEN SAKLARSIN SEVİYORUM SENİ DEYİP NEYSELERİNİ BİLMEZDEN GELİP GEÇMELERİN VURSA DA BENİ SÖYLE GAREZİN Mİ? VARR YOKSA SİTEMİN Mİ?????…
    BAKIYORSA GÖZLERİM MUTSUZ;BİR NEDENİ VAR.AKIYORSA KANLI YAŞLARIM;BİR SEBEBİ VAR.YANIYORSA CANIM SORMA ARKADAŞ;CANIMDAN CAN GİDENİM VAR…
    YIKILAN KÜLLENEN HAYALLERİ ALTINDA KALAN BİR VİRANEYİM EYY DOST ŞİMDİ ZAMAN İFLAS ZAMANI…
    BEDDUAM YOK DUAMDASIN VARLIĞIN YOK HAYALİMDESİN HERŞEY SON OLSA DA SİTEMLERİM SANA DUAM OLSUN….SENSİZLİK BU BEDENDE SON BULSUN…

2. esmerim

esmerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **canımın canı**
    emeine sağlık

**canımın canı** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canımıniçi birtanem

Canımıniçi birtanem

canımın içi bitanem Dünya bir yana sen bir yana benim yüreğimde Olmazsa olmazımsın sen kaybetmeye korktuğumsun Göklerdeki yıldız misali ışıltıyla gülüyorum sana Umuduma umutsun sen benim vazgeçilmezimsin Şimdi bir dünya kuruyorum sadece sen ve ben ....... Dinlersen bilirsin, içimden geçenleri. Ben senim, sen de bensin belki. Yanar içim su gülüşüne, Bir tebessüm et söneyim.. Hava buz...
  2. Canısı s.s.

Canısı s.s.

Geçmişim bitmiş, kaLmamış hiç bir şey.. Şu aşık hatırımda, Her şeyini terketmiş yoL sakini bir berduşum.. düşünceLerim donmuş kaLmış sevda şarabıyLa sarhoşum.. Ne var ne yok hep unutmuşum GönüL derinliğinde Tek, aşkını buLmuşum.. ... nerden biLeceksin ki aşkında kayboLmuş bu aşıkı bilemessin ,anlayamassın.. feryadını duyamassın.. ama sararmış kağıtlarda göreceksin ki gene...
  3. canıım babam

canıım babam

BEN HAYATTA EN ÇOK BABAMI SEVDİM Ben hayatta en çok babamı sevdim, Karaçalılar gibi yerden bitme bir çocuk, Çarpı bacaklarıyla - ha düştü ha düşecek, Nasıl koşarsa ardından bir devin.. O çapkın babamı ben öyle sevdim, Bilmezdi ki oturduğumuz semti, Geldi mi de gidici - hep, hep acele işi, Çağın en güzel gözlü maarif müfettişi, Atlastan bakardım nereye gitti, Öyle öyle ezber ettim...
  4. BJK'nın FB'nin konusu olurda GALATASARAY'ın konusu olmaz mı canıııımm :)

BJK'nın FB'nin konusu olurda GALATASARAY'ın konusu olmaz mı canıııımm :)

bjknin oyunları Baktım ki FB ve BJK konu açmış biz üvey evlatmıyız bende GS'me konu açiyim dedim... İyi demiş miyim meleklerim :D:D Hadi bakalım hanımlar bizde 1905'e kadar sayalım bizim eksiğimiz ne demi ayol :deli: Bütün GS'li meleklerimi bekliyorum :kiss: :gs bayrak: :gs bayrak: :gs bayrak:
  5. canımaa

canımaa

canımmmm kocammmm senı çokkkk seviyorummm hayatımın anlamı dünyaya bin defa gelsem yinee seninle evlenırdim ben gözlerimi senınle açtım senınle kapamak istiyorum

Sayfayı Paylaş