gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

canımın içi sevgili

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim
    Ne de geleceğimi bir dakika sonra yaşayabilirim

En bildiğim şeyi yapmalıyım;

Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim..

Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim..

İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım;

Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın

Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum

Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte seviyorum...

Karanlığa inat gözlerindeki ışıklarla bakıyorum geceye..

Aldığım her nefesi senin kalbine adayıp her atışım senin güzel yüreğine..

Rahat uyuyamıyorum senden sonra..uyku tutmuyor umut dolu gözlerimi

Alacakaranlıklardan sabah ezanına uzanıyor tüm bedenimin hücreleri

Karşımda senin baharımsı düşlerin ve kalbimde büyüttüğüm hasretim..

Artık zamanı durdurmak istiyorum seni avuçlarımdan kaybetmemek için..

Yokluğunda bile senin için bu beden nefes almaya devam edecek

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum…

Canımın İçi…

canımın içi sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Dündar'dan Bayram için ...

Can Dündar'dan Bayram için ...

can dündar bayram zamanla anlıyor insan 3 4 güne sıkışmış bir tatilden öte bir şey bayram Zamanla anlıyor insan:3-4 güne sıkışmış bir tatilden öte bir şey bayram...Nefes almak bayramdır mesela; günün birinde soluksuz kalınca anlar insan...Görmenin nasıl bir bayram olduğunu karanlık öğretir; sevmeninkini yalnızlık...Sızlamayan her organ, hele de burun direği bayramdır.Bayramdır elden...
  2. Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim Gece ilerliyor, ne giysem diye bakıyor Makyajını yaptı, uzun saçlarını tarıyor Sonra bana sordu, �Hayatım güzel mıyım?� Bu akşam şahanesin sevgilim Partiye vardık, herkes dönüp bakıyor Kimdir bu güzel hanım, kolumda geziyor Sonra bana sordu, �Hayatım iyi misin?� Bu akşam şahaneyim sevgilim Şahaneyim çünkü gözlerinde sevgiyi gördüm Canım benim, sevgilim,...
  3. Ferdi Tayfur -  canımın içi

Ferdi Tayfur - canımın içi

sen uzaklardasin benim boynum bukulu bir selam gonderip guldurmedin gonlumu ben bende degilim gormeyeli yuzunu gel bana gel bana canimin ici insan sevdiklerine boyle yapmaz ki seven gonlumuze aci keder dolmadan hayata kahredip kadehe sarilmadan ecel gelip zamansiz kapimizi calmadan gel bana gel bana canimin ici insan sevdiklerine boyle yapmaz ki
  4. Metin Şentürk - Canımın İçi

Metin Şentürk - Canımın İçi

Ne gördüm ne duydum Bir tek sen aşık oldun Dokununca titredim ömür boyu istedim Aşkı bana verenin, beni mutlu edenim {Sen sen sensin} Hayallerini kurdum, yollarına yüz vurdum {Sen sen sensin} Canımın içi [Nakarat] Canımın içi x 2 Sana sana sana ölüyorum Canımın içi x 2 Yalnız seni seni seni seviyorum Sen hep yüreğimde kal canımın içi x 2 Ne gördüm ne duydum Bir tek sen mutlu oldun...
  5. :::canımın içine:::

:::canımın içine:::

canımın içine mektup canımın içine canima mektup canıma mektuplar canıma Öyle içimdesin ki. Yanağımda dolaşan rüzgardan daha gerçek dokunuşların. Küçük, ürkek, kesik dokunuşlarınla, belki de her zamankinden daha yanımdasın. Yani öylesine, o kadar bensin ki. Ah nasıl anlatsam. Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım. Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var....

Sayfayı Paylaş