canımın özü özcanıma çok teşekkürler.....

esena

Aktif Üye
Üye
canımın özü özcanıma çok teşekkürler.....
canım özcanım sen bitanesin
sen benim sırdaşım,arkadaşım,dostum
ve en önemlisi kocamsın sana ne kadar teşşekkür etsem azdır senki hep destek olanımsın
hasta olsam başımda bekleyenim,ağlamama dayanamayıp gözleri dolanımsın sen harikasın aşkım iyi bir eş iyi bir babasın allah seni başımdan eksik etmesin senleçok mutluyum hayatıbana bu kadar güzel kldığı için önce rabbime sonra seni yetiştiren ailene ,kayın valideme ve sana çok amaçok teşekür edrim allah bizi ahirettede ayırmasın canım beni sana çok ama çok teşşekkür ederim imkansızları imkanlı hale getiren anlayışlı kocişim benim

Ce: canımın özü özcanıma çok teşekkürler.....

canım allah mutluluğunuzu daim etsin hep mutlu olun birbirinizi sevin mutluklar esenacım.

saol zeynebim cümlemizi canım

rabbim ne bu dünyada ne ahirette sizi ayırmasın mutlulugunuz daim olsun allah yuvanızı hep korusun canım benim

saol canım tülsüm cümlemizin kini canım arkadaşım

allah sızı ayırmasın mutluluğunuzu daim etsın esenacım.yuvanızdan sağlık mutluluk eksık olmasın emi:)

çok saolun cümlemizi canlarım banim sizi çok seviyom

canim arkadasimm allah sizi herzaman cocugunuzla hep birlikte mutlu etsin,ömur boyu bu mutlulugun sürsün cunku sen herseyin en iyisinine laiksinn,seni cok sevyiyorumm,sevgiler canim

Allah mutluluğunuzu daim etsin canım ömür boyu saygınız ve sevginiz hiç eksilmesin evlatlarınızla beraber mutlu yaşayın bi yastıkta kocayın inşallah canım:)

Geri