gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canına kıymak ne demek :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

canına kıymak ne demek anlamı nedir bazen annem kızıyor kıyacam canıma yettin diyor, canına kıymak anlamı nedir nolur söyleyin :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Canına Kıymak Deyimi Ne Anlama Gelir
    Canına Kıymak Ne Demek

Canına kıymak; İntihar etmek, kendini öldürmek demektir.

”Komşunun kızı yaşananlara dayanamayıp canına kıymış.”

canına kıymak ne demek :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Simdi ne yapmak lazim

Simdi ne yapmak lazim

Bu msj ı aldıysan bana hayransın Umrunda degilse beni seviyorsun Cevap verirsen bensiz yapamıorsun Cevap vermezsen bana AşIkSıN Bakalım şimdi ne yapacaksın?.. :hmm: sevgi.us
  3. Yar Demek Yetmez; Canımda Cansın!...

Yar Demek Yetmez; Canımda Cansın!...

Ben ne zor günlerin şahidiyim, Çok savaştan çıktım sağ salimim. Yok kimseye ahım, Dost düşman sağolsun. Kapandı tüm perdeler, taş duvarlar çöktüler üstüme birer birer.. Ezildim çoğu zaman, hayatın ağırlığını taşıyamayıp omuzlarımda. Kimi zaman hasret, kimi zaman yalnızlık yağdı dünyama, ıslandım. Kimi zaman acılar, kimi zaman sancılar bir bıçak gibi saplandılar yüreğime, kanadım......
  4. allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş