gebe
  1. ^*^eLa^*^

^*^eLa^*^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canından bezmiş annelere

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ^*^eLa^*^ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

canından bezmiş annelere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneme Açık mektup...- can dundar

Anneme Açık mektup...- can dundar

anneye mektup örnekleri anneye yazılan mektup örnekleri açık örneği açık özel göster Sevgili anneciğim, Ne garip; yeni yeni farkediyorum ki, ço*cukları anne olunca çocuklaşıyor anneler... Ve insan, zamanın nasıl insafsız bir öğütücü olduğunu bu rol değişiminde anlıyor. Eminim karnındaki ilk tekmemden, hatta dok*torların "Bundan sonra ağır kaldırmak yok" müj*desinden beridir iki...
  2. tiroit bezi anneleri korkutuyor

tiroit bezi anneleri korkutuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. canimin otesi anneme

canimin otesi anneme

Sorgular oldum iyiden iyiye yaşam denilen karmaşayı. Zaten iç hesaplaşmaları yoğun, farkındalıkları sarsıcı bir insandım. Daha da yoğunlaştım ölüm ve yaşam kavramlarının sonsuz kardeşliğine. An geliyor –ki özleminin damarlarımı yırtıp, kalbimi durduracağını düşündüğüm dakikalar- bir harabenin asla eski haline gelmeyecek kırık bir taşı oluyorum. Buz gibi ölüm kokuyor hava. Kanım donuyor...
  4. canim annem seni çok seviyorum

canim annem seni çok seviyorum

canim annem BAS TACIM ANNEM Hayat başıma papatya- larla işlenmiş bir taç taktı... Papatyaların her birinde sevgi var, emek var, şefkat ve süt kokusu var... Anne, bu tacın adı. Papatyalarla süslü, gülücüklerle birbirine tutunmuş, kollayan, koruyan en kıymetli hazine; anne... Ben ilk doğduğumda kim bilir benim için neler hayal ettin? Önce pembe elbise mi giydirecektin, yoksa kırmızı mı?...
  5. canim annem sözleri ve yazıları

canim annem sözleri ve yazıları

canim annem canim annem..... senin kadar bir melek gibianne görmedim o kadrguzelsinki seni bagirmaya kiyamam anneler gunun guzzzel geçsin canmannem ...... vallah bir tanesinn seni seven kizin ferda

Sayfayı Paylaş