gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Canınız mı Sıkkın ?Buyrun Okuyun

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

1-) Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur. 2-) Dünyada en az 15 kişi sizin uğrunuzda ölmesede sizi seviyordur.

3-) Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur.

4-) Sizin bir gülümsemeniz,size bakan bir çok yüzü aydınlatıyor.

5-) Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur.

6-) Birisi için dünyalara bedelsiniz.

7-) Siz olmadan yaşamayan en az bir kişi vardır.

8 -)Siz sahip olduğunuz bütün özelliklerinizle kendinize özel ve eşsizsiniz.

9-) Varlığından haberiniz bile olmayan biri,sizi seviyordur.

10-) Dünyanın en büyük hatasını bile yapsanız bundan size yarayacak bir şey çıkar.

11-) Bütün dünyanın size sırtını döndüğünü düşündüğünüzde,etrafınıza bir bakın...
    Belki de sırtını dönen sizsinizdir...

12-) Bir şeyi elde edemiyeceğinizi düşünürseniz düşünürseniz ona asla sahip olamazsınız.Ama kenidnize inanırsanız er ya da geç istediğinizi elde edersiniz.

13-) insanlarınsadece iltifatlarını aklınızda tutun,kabalıklarını unutun.

14-)Her zaman onlarla ilgili ne hissetiğinizi söyleyin,bilmelerini sağladığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

15-) Gerçekten eşsiz bir arkadaşa sahip olduğunuza inanıyorsanız,bunu şimdi ona söyleyin.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    karamsar diyceksin ama beni anlatmıyor beni seven yok ......

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cadi_91 bence yanılıyosn :) bence 9numarayı tekrar okumalısın :D:D
    Tşekkrler gerçkten bian içim huzur doldu ve bnce bnde hepsi var :D

4. DreamerDoll

DreamerDoll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendimi ii hissetmeme hiç yardımcı olmadı beni sewen düşünen değer werenen birinin olduğuna inanmıorum eğer olsaydı yanımda olurdu ama öle deil mi :(((

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bu yazıyaa katılıyorum.tşklerrr

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    emeğine sağlık
    paylaşım için tşkler

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet -9 numara bi anlık huzur veriyor ama o huzuru hep yaşamak isterim.

Canınız mı Sıkkın ?Buyrun Okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Canım Sıkkın

Harun Kolçak - Canım Sıkkın

ahhh canım yanıyor yüreğimde kara bulutlar sanki kanıyor ahhh akşam oluyor umutlarım parçalandı içim daralıyor ahhh duymasaydım keşke seni içimdeki endişeler haberci gibi ahhh kararsız yollara düşmüş yuvadan uzakta kalmış kuşlar gibi canım neden sıkkın bugün düşüncelerim bıkkın bugün seni düşünmek bile aban huzur vermiyor acılar birer zıpkın bugün fikirlerim sapkın bugün seni düşünmek bile...
  2. Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var  hadi beni sevindirin :D :D

Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var hadi beni sevindirin :D :D

canım sıkkın moralim bozuk moralim bozuk avatarları canım sıkkın avatarları aaaaaaa hadi buyrun bari biraz eğlence olsun =((( Öğrenci sözlüğü OKUL :Öğrencinin alınına yazılan kötü kader . TAŞINIR MALLAR : Kalem , kitap , defter . TAŞINMAZ MALLAR : Kapı , pencere , tahta ve sıralar . DİSİPLİN : İdam masası ÖĞRETMEN : Okulun demişbaşı . ÖĞRENCİ : Okulun vazgeçilmez incisi . ZİL :...
  3. canım çok sıkkın arkadaslarım...

canım çok sıkkın arkadaslarım...

canım sıkkın sözler canı sıkkın sözler canım sözleri mesajları günaydın kızlar... canım çok sıkkın.gece eşımle tartıstık.cok kırdık bırbırımızı.ortada sorun yoktu.bebısı kaybettıkten sonra ve ondan önce hep durgundum ve suratım hep asıktı.aksam bısey yoktu eve geldık sessızdık neoldu bı sorunmu var dedım yok bısey dedı canım sıkkın dedı yanına gıttım sıcaklık gosterdım.tepkı vermedı yattık...
  4. Var mısın? {Mutlaka okuyun}

Var mısın? {Mutlaka okuyun}

gerçekten böyle bişey yaşanmış dermisiniz kızlar eğer yaşanmışsada çok kötü.. heralde ben olsam kaldıramazdım. ne büyük sevgiler var allah bütün meleklerimizi ömür boyu sevgiyle yaşatsın... Varmısın Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği e-posta gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki...
  5. canım çok sıkkın içim daralıyor

canım çok sıkkın içim daralıyor

mrb. kızlar ben de kayınvalide mağdurlarındanım. Eşim 2 yıldır görüşmüyordu ailesiyle kendi tercih etti bize yapılanlardan sonra. Ama şimdi görüşmeye başlamış ben hazmedemiyorum. Onlar görüştüklerinde evliliğimiz olumsuz etkileniyor. O kadar üzülüyorum ki ama yapacak birşey yok. Ne yapacağım bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş