gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

CanKan Gurubunun Gözlüksüz Hali aman ne yakışıklı bu şugarlarr :)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cankan gözlüksüz ayna gözlüksüz cankan resimleri gercek isimleri isimleri lem bunlar bence gözlüğü hiç çıkarmasın :haha: tipleri kayık lem bunların :haha: fazla bakmayın korkarsınız :D:D

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: CanKan Gurubunun Gözlüksüz Hali aman ne yakışıklı bu şugarlarr :)
    :laugh::laugh::laugh::laugh: alemsin ***** bencedee:D

3. melike ayşe

melike ayşe Forum Okuru

bence gözlüklü halerinden güzel yani hep böyle olun

CanKan Gurubunun Gözlüksüz Hali aman ne yakışıklı bu şugarlarr :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu yakışıklılar benim yeğenlerim :)

bu yakışıklılar benim yeğenlerim :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  3. Aman Allahım! Bu nasıl açıklama

Aman Allahım! Bu nasıl açıklama

"Bir yerin dibine sokmadıkları" kalmış diyeceğiz ama "sokmuşlarda." Uğur Dündar ekibinden 'utanılacak' açıklama. İ Elbette biri sizin hakkınızda bir takım iddia ve ithamlarda bulunursa yanıt hakkınız kutsaldır. Bunun için de yazılı açıklama yapmak doğaldır. Ama bu öyle bir açıklama ki okuduğumuzda "hiç yakıştıramadık" doğrusu... Ne Arena...
  4. Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali

Ayna Grubunun Merak Edilen Gözlüksüz Hali

gözlüksüz ayna ayna gözlüksüz grubunun hali aynanın hali grubu Bence Türkiye'nin en iyi müzik gruplarından biri olan Ayna'nın Erhan ve Cemil ikilisinin gözlüksüz resimleri aşağıda.
  5. aman bu erkeklere yüz vermeyin !

aman bu erkeklere yüz vermeyin !

erkeğe yüz vermemek yüz vermeyen erkek erkeklere vermemek -Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı? - Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu yazı tam size göre! Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki...

Sayfayı Paylaş