gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Cankan-sende mi?

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yıktın bütün sen bağları Kopardın tüm tüm dalları Sevmek sana ağırmı geldi
    Söyle gönül susma söyle

Hani biz hiç kopmazdık
    Hiçbir zaman ayrılmazdık
    Ayrılık sana kolaymı geldi
    Söyle gönül susma söyle

Bi dahamı bi acı daha mı olmasın
    Beni böyle boynu bükük koymasın
    Elim bağlı kalp yaralı acılarla hep yıprandı
    Neyim var neyim yok hepsi sende kaldı

Sendemi sende mi gidiyorsun sende mi
    Ben sana doyamadım çıldırmamak eldemi
    Bu kalbim yanıyor ağlıyor acıyor
    Eğer beni götürmezsen bırak ateşe koy beni

Beter oldu beni buldu bu sensiz halim
    Kimse bilmez acısı bende diner mi
    Çilem oldun keder oldun geri dön yarim
    Yaram dinmez şifa sende diner mi
    Yandı yandı gönül yandı ooff

Cankan-sende mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ? Hiçbir Yerinde Yok Asaletin İbresi Sesinde Kamaşmasında Tensel Bir Büyünün Atlas Hani Libas Ve Kuytu Bakışlı Mavi Gözlerin Sanki Hepimize Bütün Şiirleri Hala Fısıldayan Bir Eski Büyük Şairmiş Gibi Aşk Bir Erken Didişme Bir Sorgu Sualmiş de Mezbele Ve Yaralıymış Eski Yaraların Yeniden Kanamasından Hiçbir Yerde Yok Asaletin İbresi Bir Adamın Yüzünde...
  2. Cankan-seni satamam

Cankan-seni satamam

Elim titredi sen giderken bunu görmedin Kalbim ağlardı her zaman sana bunu bilmedin Senden başka bir yari inan ben sevmedim Ödedim acısını bedelin yarim yemin edrim Eğer benden vazgeçersen Beni bırakıp sen gidersen Buna da kader dersen Lanet ederim Ayışığım gündüzüm sendin Baktığım her yer senin eserin Senden nasıl vazgeçerim Canım sevgilim Oooo ooo ooofffff Sende sevaplarım var Bende...
  3. Cankan-seni asla!!!

Cankan-seni asla!!!

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı Sen uğrunda en çıldırdığım esmer Sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam Sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim Sen beklediğim Sen özlediğim Sen gizlediğim... Güneş doğmayı unutabilir Sabah olmayı Yağmur yapmayı Ama ben seni asla... Çiçekler açmayı unutabilir Kuşlar uçmayı Baharlar gelmeyi Ama ben seni asla... Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın Ne zaman bir...
  4. Kız HepSi Senin Mi _?

Kız HepSi Senin Mi _?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş