gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çankırı haritası detaylı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım bana çankırının detaylı haritasını göstermeniz mümkün mü teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

çankırı haritası detaylı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çankırı Zeybeği

Çankırı Zeybeği

Çankırı'nın köylerinde kadın erkek tam bir eşitlik dairesinde toplaşıp saz ile karma oyun çıkarırlar. Bazı köylerinde ise karışık oyun nâdirdir. Her eğlence vesilesiyle kaşık veya zillerle de oyuna kalkarlar. "Oyun ", "Köy Oyunu" gibi mütevazi adları tercih ederler. Karışık alay çekme tarzında Zeybek, erkek kadın birlikte Çiftetelli. Çoğu zaman davul zurna eşlik eder....
  2. Gen Haritası

Gen Haritası

Popüler bilim, araştırmalarındaki sınırsızlığını çağımızın belki de en önemli nedenine “gen” lere yönelterek devam ettirmeye çalışıyor. İnsan gen haritası projesi, bitiş çizgisine geldi. Bu Proje, 250 milyon dolarlık maliyeti ile bugüne dek gerçekleştirilen en pahalı, en kapsamlı bilimsel çalışma. Araştırmayı destekleyenler, haritanın tümüyle çıkartılması sonucunda, ömrün uzamasının yanı...
  3. Mauritius Haritası

Mauritius Haritası

Merhaba Meleklermekanının çalışkan ve kaliteli ekibi. Bana Mauritius Haritası lazım gerek Mauritius uydu haritası gerek ise Mauritius ülke Haritası olur. Artık sizin gönlünüzden ne koptuysa :)
  4. Panama Haritası

Panama Haritası

Merhaba kızlar Panama Haritası ya da bilgi varsa elinizde paylaşınız lütfen
  5. Çankırının Komşu İlleri

Çankırının Komşu İlleri

Çankırıya Yakın İller Çankırının Komşu İlleri Merhaba Melek'ler, Çankırı'da ikamet eden üyelerimiz ve misafirlerimiz bilirler ama biz bilmeyenler için ve merak edenler için Çankırı'ya yakın şehirlerin adını sunuyor ve haritasını paylaşıyoruz:) * Çorum * Kastamonu * Karabük * Bolu * Ankara * Kırıkkale

Sayfayı Paylaş