gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

canlarım salat-ı tefriciye için yardım edin bana

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

4444 salatı tefriciye okuyanlar salatı tefriciye okuyanlar 4444 duasını arkadaşlarım merhaba.sizden bir ricam var yardım ederseniz çok sevinirim.bugün salat_ı tefriciyeye başliyorum.yıllardır beklediğim bir isteğim var rabbimden onun olması için niyet ettim.bildiğiniz üzere 4444 defa okunacak bu dua.siz gönlünüzden kopan sayıyı bana okursanız eminim rabbim 1000kat sevap verir size.lütfen yardımcı olun bana ve konuma cevap yazın..bekliyorum arkadaşlarım.haydi hep beraber okuyalım inş rabbim eli boş göndermez beni...sağolun

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

tmm ben 150 tane alım ozaman sanki böylwe bir konu vardı ama olsun ona okudum sanada okumam lazım ben 150 tane aldım

3. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    .......Muhtemelen birisi bir derde müptela olmuş ve içinden gelen bu cümlelerle uzun süre salâtü selam okuyarak Allahtan derdinin giderilmesini istemiş, Allah da duasını kabul etmiştir. Sonra da bu çokça okumayı, herkesin aklında kalsın diye 4444 sayısıyla sınırlamışlar ve bu salâvatı bu kadar okuyanın derdine Allah çare verir demişlerdir. Oysa duaların kabulünü sağlayan pek çok şartlar ve sebepler vardır: Dua edenin samimiyeti, çok bunalmış ve hatalarını sildirecek kadar sıkıntı çekmiş ve cezasını tamamlamış olması, çok candan ve ihlâsla dua etmesi, büyük bir iyilik yaptıktan sonra dua etmesi, Allahın veli bir kulu olması, belli zamanlarda ve belli yerlerde dua etmesi ve böylece okuduğu duayı bir ismi azam duası haline getirmesi. Dolayısıyla bu salâvat cümleleriyle dua edip isteğine kavuşan birisinin bulunmuş olması, herkesin bu sayıda bu salâvatı okuyarak isteğini elde etmesi anlamına gelmez. Hatta istediğini Allahtan isteme yerine sanki bu salâvat cümlelerinin ve 4444 sayısının bir şifre ve sihirli bir etki oluşturduğunu zannedip, tesiri bundan beklemek, sevap değil, Allah korusun şirk bile olabilir. tıkla geniş bilgi edin canım :) :) :) :) yani bunun yürekten yapılması gerek bizimde üstümüzde büyüüüük bi yük oluyor :)bunu kendin yapman daha iyi olmazmı

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    pasaklım ben de okuyacam.chat boxa bak cevabını orda yazdım

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sağol dj firari allah razı olsun

6. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende okuyayım ama sayı vermicem reglim yaklışyo ben okur sayıyı sana yazarım sende düşersin tamammı talım rabbim yardımcın olsun

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sağol birtanem allah razı olsun.

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim ben o Duayi ezbere bilmiyorum malesef.

Bilsem inan okurdum.

Ama okuyan meleklerden allah razi olsun, insallah dilegin gerceklesir canim benim.

ALLAH KABUL ETSIN

9. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    bazı dualara sayı verilmiştir bu yıllardır bilinen bişeydir hikmetini rabbim bilir
    pasaklım kafan karışmış olabilir ama bir müslümanın diğer müslümana yaptığı dua kabul olur çünkü menfeat yoktur sayı verilmiş olmasınıda bir anahtar gibi düşün dişlerinin tam olması lazım ki kilidi açsın sayıda bu kadar önemlidir tam olması lazımdır ne eksik nede fazla

neden şirk olsunki dua yine rabbimize değilmi?
    sadece allahın bazı veli kulları vardır duasını geri çeviremiyceği onların hatrına diyoruz sadece onlardan istemiyoruz
    tabii dediğin hatayı da yapan çok ama tefriciye nin faydasını bir çok kişide şahit oldum ben bence sende kafanı karıştırma kalbini tam tut biz sedece peygamberimizi aracı koyarak rabbimizden istiyoruz

canım 100 tanede ben okurum allahım duanı kabul etsin...

10. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sağol lamiyamm.allah razı olsun birtanem.ben de aynı şeyleri chatboxa yazdım

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hercaim sağol cnm.

12. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya bunu ben mi dedim islami bi sitede buldum paylasayım dedim allahım ya siz bildiğinizi yapın tamam mı o allaha sirk kosmayııda ben yazmadım başka seyler yaptığında onla ilgili öyle deniliyor oraya yazdım eğer çok merak ediyorsanız arastırın ki ben öyle yaptım tmm bnde yardım etmek isterdim zaten duayı bilmiyorum ezbere anladığım sadece bunun belli bi rakamının sır olmaması anladınızmı herkezin bildiği gibbi bu 4444 kere okunup olcak sey değil yürekten inanarak okumak marifet ondan syısı belli değil akıllda kalsın diye 4444 o sana kolay gelsin pearlyheart... inş dileğin olur ..**

13. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38

kız niye kızdın bukadar sormuşsun söyledik sadece

14. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    1775 oldu arkadaşlar

15. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 100 tane okurum..
    İnşallah dualarımız kabul olur

canlarım salat-ı tefriciye için yardım edin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salat-ı tefriciye duası LÜTFEN BAKIN...

Salat-ı tefriciye duası LÜTFEN BAKIN...

tefriciye duası nasıl yapılır sela ile ezan arası okunacak dua salatı tefriciye bitince salatı duası nasıl okunur 4444 okunur Arkadaşlar sizlerden bir ricam var ben dün aksam ıtıbarı ıle salat-ı tefriciye okumaya nıyet ettım ve basladım 4444 defa okunacak sızlerde bana yardımcı olabılırmısınız benım için sızlerde gönlünüzden geçtıgı kadar okuyabılırmısınız lütfen cevaplarınızı beklıyorum...
  2. Salat-ı Tefriciye duasında sonuç kesin mi?

Salat-ı Tefriciye duasında sonuç kesin mi?

Tefriciye miktari nedir tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa dua kabul olur mu Merhaba Sevgili Melek'ler... sitemizde zaman zaman hamile kalmak isteyen arkadaşalrımız ve dileği kabul olmasını isteyen arkadaşlarımız için okuduğumuz Salat-ı Tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 defa okunuyor. Peki Salat-ı Tefriciye duası 4444 defaden az ya da daha çok okunursa dua kabul oluyor mu; işte...
  3. Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Slm kızlar ben karen . çocuğum olmuyor . Salavatı tefriciye başladım inşallah. Yardımcı olurmusunuz lütfen arkadaşlar. Okuyan arkadaşlar sayı önemli olduğu için kaç tane okuduysanız yazarmısınız rica etsem. Allah herkesten razı olsun.
  4. salat-ı tefriciye nasıl okunur ?

salat-ı tefriciye nasıl okunur ?

Ben de salat-ı tefriciye okumak istiyorum ama usulü nasıldır bilemiyorum.Bana yardım edebilir misiniz lütfen ?
  5. Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenlertefriciye duası salat-ı tefriciye fazileti sevgili melekler biliyorsunuz yer gök dua üstüne kurulmuşturr samiimikalple açılan eller edilen dualar geriçevrilmezz heleki müslümanın müslümana duasıı en makbul olanıdırr mutlaka kabul olur o nedenle sitemizde bir dua etkinliği başlatıyoruz ve sırayla sıkıntısı olana tefriciye duası okuyoruz...

Sayfayı Paylaş