gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Canlı Bomba Aşk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Canlı Bomba Aşk
    Kilitlenmiş dudaklarımın kiralik düş/lerinden çıkartıyorum seni
    Anlamsız bir sabahın doğuşunda heyecanla ölmek için uyanıyorum gözlerine
    Bir sus kalıyor sessizliğin sevdalı koynunda
    Toplu bir göç şimdi benim yüreğimden hicret eden duygular yığını
    Bir mavi şehrin kırılgan taraflarında soğuk kaldırımlara uzanmış
    Bir çift gözdü ’ Aşk ’
    Bütün ölümler ödünç bırakılıyordu bir sonraki gölgelere
    Arkasından kovalıyordu bütün şehir , umutları kırıyordu camsız kalpleri
    Otopsisi yapılan bir aşk bütün faili meçhul hikayesi ile sadece bakışlarını bırakıyordu sahipsiz bulutlara
    Arkasında duran bir kaç sözcüğün dahi önüne geçmesine izin vermeyen bu ’ düş ’
    Sadece d/üşüyordu ...

Kiralık bir hayatın azılı bir ev sahibi vardı ve her gün bir sonraki günün faizini ödüyordu yüreğim
    Çıkmak istiyordum artık bu lüks görünümlü parlak dünyadan
    Bir varoş mahallesinin küçük umutlarından mutluluklar çizmek istiyordum kendime
    Çamurla oynamayı seviyordum mesela , kirlenmeyi istiyordum
    Kirletmek istiyordum perdeleri bembeyaz düşmüş ama arkasında binlerce leşin olduğu bu ’aşkı’
    Deşifre etmek istiyordum.
    Müsveddeydim artık kiralık düşlerime , kimse sessizliğime kulak veremezdi
    ya da gözleri hep kapalıydı kanı durmayan intiharların
    Son tarafına gelmiştim kalbimin artık kendime bir çift uçurum koparıyordum
    İklimler çırılçıplak üstüme doğru sızarken , üstüme kan , üstüme öfke, üstüme sessizlik yağıyordu
    Yolumun üstünde eski bir lehçe kaç kavmin beşiğini sallamış bu aşk
    Kaç asrın intikamı var gözlerinde bu asi bu söz geçmez ’aşklı’ yüreğin

.../ Asi Mezopatamya’nın kızı gözlerin şivesi farklı aşkları ağırlıyordu /...

Yağmurdan sonra düşüyordu barut kokusu toprakla beraber karışıyordu havaya
    Gözleri hep kısıktı gökkuşaklarının ve rengi siyaha çalıyordu güvercinlerin
    Bir dağın arkasından bir ses yankılanıyordu perdelerini kapatıyordu hayat
    Ve senaryosunda hep farklı sevdalar canlı bomba rolünü üstleniyordu
    Eşiğin önünde oturan hasır altındaki zulmü topluyordu ’ Ayrılık ’
    Gözlerinden göç ediyordu bütün sevdalılar , bağırıyordu yorgun sesinden
    Çırılçıplak düşmüş yokluğuna , duymuyordu kendisi dahi avaz avaz sustuğu aşkını
    Yontulmuş hüzünler şahitliğini yaptı
    Bir mezopatamya kızı canlı bomba olarak aşka kurban oldu
    Bir erkek lime lime olmuş yüreğinden sadece bir ayrılık bıraktı kırılgan mavi şehre
    Bir ses bozdu
    Hece hece ölüm bıraktı
    Adı ’ AŞKTI ’

aLıntıdır

Canlı Bomba Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konser alanında canlı bomba paniği...

Konser alanında canlı bomba paniği...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılay Meydanı'nda düzenlenen konserde canlı bomba paniği yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen konserde izdiham yaşandı. Çevik kuvvet ekipleri kabalağı dağıtmak için biber gazı kullandı....
  2. Irak'ta 15 yaşında canlı bomba

Irak'ta 15 yaşında canlı bomba

Canlı bombaları filmlerde izlerdik. Bu kez gerçeğine şahit olduk. Irak'ın Bakuba kentinde dehşet görüntüler vardı. Irak’ın Sünni çoğunluklu Bakuba kentinde üzerinde intihar saldırısı düzenlemek için kullanılan bombalı kuşak bulunan 15 yaşındaki bir kız, Iraklı güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Önceki gün bir kontrol noktasına yaklaşırken, elbisesinden sarkan bir cismin görülmesi...
  3. Canlı bombayı İstanbul'a bıraktılar

Canlı bombayı İstanbul'a bıraktılar

Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda Şişli'de üzerindeki 8 kilo 800 gram patlayıcı ile yakalanan kadın teröristi İstanbul'a götürdükleri tespit edilen 2 kişi yakalandı. Edinilen bilgiye göre Van Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, canlı bombayı Van'dan İstanbul'a götüren iki kişinin kimlik bilgisine ulaştı. Bu...
  4. Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı bomba Gönül Erdoğan PJAK Başkan yardımcısının emriyle geldiği İstanbul'da kendisini şok baskınla yakalayan polise "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim" dedi.. İstanbul'u çantasındaki iki bombayla kana bulamak isterken polisin operasyonuyla yakalanan canlı bomba Gönül Erdoğan'ın, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki polislere eylemi...
  5. Aşkınızı Canlı Tutmanın 100 Yolu

Aşkınızı Canlı Tutmanın 100 Yolu

İlişkinizin ilk günkü gibi olması aradan yıllar geçsede özenilcek bir ilişkiye sahip olmak çokta zor değil aslında kızlar... Bir kaç basit yöntemle ilk günki gibi bir aşka sahip olabilirsiniz :tik: 1. Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var demeyi unutmayın. 2. Aşk şiiri yazın. 3. Yağmurda el ele yürüyün. 4. Radyodan onun için şarkı isteyin. 5. Ruj ya da traş kremi ile aynaya...

Sayfayı Paylaş