gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canlı Doğuranlar Ailesi

Konu, 'Akvaryum' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Canlı Doğuranlar Ailesi Canlı Doğuranlar Ailesi (Poeciliidae) Bu ailenin üyeleri genellikle bakımı ve üretimi kolay, akvaryumculuğa yeni başlayanlar için uygun türlerdir. Yumurtalarının karınlarında olgunlaştığı dişiler canlı yavrular dünyaya getirirler.

Canlı Doğuranlar Ailesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koku Ailesi

Koku Ailesi

Kadın Çiçek En büyük koku ailesidir. Taze ve neşeli aromalara sahiptirler. Temel içerikleri çiçek, çiçek yaprakları, yağ ve tohumlarıdır. Bunlara genellikle misk, ağaç, meyve, yeşil bitki notaları ile aldehitler eşlik eder. Meyve Taze ve hafif kokulardır. Temel notaları bergamot, limon, portakal, mandalina, greyfurt, portakal çiçeğidir. Bunlara genellikle çiçek ve şipre notaları eşlik...
  2. patlıcan ailesi....

patlıcan ailesi....

Bu Resim Otomatik olarak ufaltılmıştır. Resmi Büyütmek için buraya tıklayınız. Resmin Orjinal Ölçüsü 690x530 ve boyutu 257 KB. Bu Resim Otomatik olarak ufaltılmıştır. Resmi Büyütmek için buraya tıklayınız. Resmin Orjinal Ölçüsü 580x732 ve boyutu 299 KB.
  3. peygamberimizin ailesi

peygamberimizin ailesi

anneannesi? babannesi ? dedesi? hz ayşe'nin babası?
  4. Eşinizin ailesi

Eşinizin ailesi

hamilelikte eşlere düşen görevler Kayınvalide Merhabalar; eşiniz ailesi ile aranız nasıl? hamile olduğunuzu duyduklarında size olan davranışları nasıl Genelde herşeye karısmaya çalışırlar diye duyuyorum yok ismi şu olsun yok bu oda takımı daha güzel filan varmı sizdede bu durumlar :lau::lau::lau:
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş