gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Canlı para yarışmasındaki ilginç durum(=

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

canlı para frikik canlı para frikikleri canli frikik firikikleri parada Bilmeyen yoktur sanırım melişler Show Tv ekranlarında her hafta canlı olarak yayınlanan Engin Altan Düzyatan'ın(ay bu isme bayılıyorum:D)sunuculuğunu yaptığı 1 miyon canlı para yarışmasını...Bu yarışmayı çok izledim ama hiç dikkatimi cekmemişti.Eminim çoğunuzunda dikkatinden kaçmıştır bu durum:D
    Canlı parada kadın yarışmacıları kötü bir süpriz bekliyor:Dözelliklede etek giyen yarışmacılarıhahaha .Etek giyerek yarışmaya katılan bayanlar zeminin cam olmasından dolayı endişeye kapılıyor ''ya bana aşağıdan bakarlarsa'':DYarışmaya katılmadan önce dikkat çekmeyen bu detay canlı yayında gerçekle burun buruna geldiklerinde heyecanlarına yenisi ekliyor
    ''aşağıdan bana bakarlarmı'':D

Bakarlarmı bakarlar valla:D...Aman melişler siz siz olun yarışmaya katılırsanız eğer sakın etek giymeyin :haha:

Engin Altan Düzyatan üste katan altan bakan hahaha

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    :) bende çok düşündüm bunu canım, acaba bakarlarmı diye, ilk günden dikkatimi çekmişti benim:) Annemde hatta demişti ki, onların durduğu yerde birşey var alttakiler göremiyormuş :haha: bilemicem artık:):):) hareket ettiklerinde ne oluyor bilmiyorum:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    AaAaAa evt gerçekten ilginç bir ayrıntı ki benim gözümden nasıl kaçmış hakkaten kutluyorum seni kelebek hahaha.
    Sanırım bu durumu yakında düzeltirler frikik verebilir istemeden yarışmacı buda hoş bir görüntü olmaz yani sonuçta canlı yayın:utan:

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ay umarım öyledir ebru :Dama ben yarışmaya başvurdum eğer katılma fırsatım olursa mutlaka bu durumu soracamhahaha ama ben giderken etek giymeyecem:D

umarım düzeltirler canım eğer gerçekten altan görünüyorsaaaaa:utan:

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    :hhhh: :hhh: alemsizniz yaa ama waryaa cidden etekler foraaa olmuş :D:D:D:D:D

6. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    :) inşallah başvurunu kabul ederler canım, bol şanslar;)

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hiç aklıma gelmemişti bu gerçektende altan bakarlar amannnnn etek giyenler benim gibi hiç akıllarına gelmemiştir herhalde

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    aman tavığım sakın ha bak etek giyim deme :hhh:
    horozu tutamayık yoksa:D zaten sılam sana zorla buldu onu aman diyim hahaha

9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    şimdiye kadar bakan bakmıştır zaten malum altta kameramanlar ve parayı toplayan şahıslar var

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    eğer gerçekten böyle bir durum varsa yani cam yukarıyı gösteren bir cinstense öncekilere olan olmuştur :)bundan sonrakiler dikkat etsin artık...

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu ayrıntıyı Show Tv yetkililerin atladığını pek sanmıyorum çünkü önemli bir ayrıntı.Belkide şöyle birşey vardır hani bazı camlar vardır hatta kimileri kendi evlerinin pencerelerine de yaptırır dışardan baktığınızda içeriyi göremezsiniz ama içerden dışarıyı görebilirsiniz büyük ihtimallede böyle bir cam olayı var diye düşünüyorum yoksa kimler geldi geçti millet ayağa kalkar valla bu durumdan:D:D:D

12. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    aslında açıp telefonu soracaksın yapımcıya ay cok merak ettim valla:hhh:
    ama büyük ihtimalle öyledir mawim yoksa dediğin gibi buna kim musade eder:)

13. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa evet.kelebeks demesen aklıma gelmicek hahaha gerçekten aşağıda parayı toplayanlar bakıyordur ya :D aslında kamerada oluyor yanlarında ama kimse göz ucuyla bakar yani hahaha

14. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    hahaha uyanın uyanınnn dünyada neler oluyor:haha:

15. acum

acum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle yaa koprum HAha

Canlı para yarışmasındaki ilginç durum(= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç canlılar

ilginç canlılar

Evlerimizde yada işyerlerimizde sıklıkla karşılaştığımız canlılar vardır, birde bunun yanında hiç tanımadığımız yağmur ormanı canlıları, kutup canlıları yada çöl hayvanları vardırki bunları ancak belgesellerde gorebiliyoruz.Fakat gördüğümüz bu canlılar kendi dünyalarında mucizevi bir yaşam sürdürmektedirler. Her canlı yaşadığı ortama olagan üstü bir uyum içerisindedir. Buna karşın beslenme,...
  2. 2012  Terazilerin para durumu

2012 Terazilerin para durumu

2012 yılında Terazileri parasal konularda neler bekliyor? 2012'de Terazilerin para durumu nedir Terazi burcundan olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 terazi para durumu yorumlarını bu yazımızda sunuyoruz Melek'lerim. Terazi burçları bu yıl sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve yatırımlarınızı değerlendirmek konusunda daha dikkatli davranmalısınız. Çeşme akarken doldurmalı...
  3. Canlı Para Hangi Kanala Transfer Oldu ?

Canlı Para Hangi Kanala Transfer Oldu ?

canlı para engin altan düzyatan haberleri Sevgili melekler, kış sezonunda ilgyile takip edilen yarışma programlarından Canlı Para kanal değiştiriyor. Sevilen yarışma programı yeni yayın döneminde yine Engin Altan Düzyatan sunumuyla Fox Tv'de ekranlara gelecek :) Endemol Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği Canlı Para, Show tv'de Engin Altan Düzyatan'ın sunumuyla kısa sürede büyük ilgi...
  4. Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Canlı Para Ekranlara Veda Ediyor !

Bu konu; canlı para yarışması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting canavarından sadece diziler nasibini almıyor. Pek çok dizinin ardından reytinglere kurban giden program bir yarışma oldu: Fox tv Canlı Para yarışması. Bir dönem Engin Altan Düzyatan 'ın sunumuyla izlediğimiz ve Murat Başoğlu 'nun sunuculuğuna devam ettiği yarışma final yapacak. Murat Başoğlu'nun...
  5. "Bir Milyon Canlı Para" Yeniden Başlıyor!

"Bir Milyon Canlı Para" Yeniden Başlıyor!

bir milyon canlı para, bir milyon canlı para yarışması, kanal d bir milyon canlı para Sevgili melekler, sunuculuğunu Engin Altan Düzyatan'ın yaptığı dönemde ilgiyle izlenen Bir Milyon Canlı Para yarışması yeniden başlıyor. Dünyada 54 ülkede yayınlanan Kanal D'nin sevilen yarışması, “Bafta 2011 Ödülü” sahibi efsane program “Bir Milyon Canlı Para”, Mesut Yar’ın sunumuyla,31 Mart Pazartesi...

Sayfayı Paylaş