gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Canlı Yayında Müslüman Oldu
    emeğine sağlık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Canlı Yayında Müslüman Oldu

resme tıkladım ama izleyemedim olsun bu güzel bir haber bence ne mutlu ona
    emeğine sağlık canım

Canlı Yayında Müslüman Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Canlı yayında AĞLAYARAK KÜFRETTİ

Kanaltürk'ü satan Tuncay Özkan, bu satışı eleştirenlere canlı ayyında küfretti. ENSONHABER.com/ÖZEL Kanaltürk televizyonunu Koza-İpek Grubu'na satan Tuncay Özkan, eski kanalında son kez ekrana çıktı. Canlı yayında Kanaltürk'ü neden sattığını anlatan Tuncay Özkan, satışı eleştirenlere ekrandan küfür etti. HACİZ YÜZÜNDEN SATTIM Tuncay Özkan, Kanaltürk'ü satmasının nedenini Kanaltürk...
  2. Canlı yayında küfür rezaleti

Canlı yayında küfür rezaleti

canlı yayında küfür rezaleti Mehmet Ali Erbil'in programını izleyenler şoke oldu. Ekan başındakiler ve stüdyoda bulunanlar yerin dibine geçti. FOX'ta canlı yayınlanan Çarkıfelek yarışmasından utandıran anlar. Sokakta ağza alınmayacak küfürlü kelimeler yarışmacının ağzından dökülüverdi. Rezalete imza atan olay adam Mehmet Ali Erbil değil, erkek yarışmacıydı. Ancak Erbil, bu utanca çanak...
  3. Ağlayarak canlı yayını terketti

Ağlayarak canlı yayını terketti

Ayrıldığı sevgilisi Oğuz Kayhan canlı yayına bağlandı, Akalın çileden çıktı... Esra Ceyhan'ın Kanal D'deki programına konuk olan Demet Akalın, son günlerde yaşadığı olaylarla ilgili açıklamalar yaptı. Oğuz Kayhan'ın bir röportajında yaptığı açıklamaları dinleyen Demet Akalın, yorum yapmak yerine 15 gündür Refik dayısının kendisini aramadığını anlatmaya başladı. Akalın,...
  4. Spikere canlı yayında şok

Spikere canlı yayında şok

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...
  5. Birand’tan canlı yayında veda

Birand’tan canlı yayında veda

mehmet ali birand, veda etti, haberleri doğru mu, ne zaman , canlı yayında veda haberlerini buradan bulabilirsiniz Birand’tan canlı yayında veda: Hepinizden dua bekliyorum.... Mehmet Ali Birand dün akşam programının sonunda söyledikleri ile izleyenleri şaşkına çevirdi. Birand ‘Artık veda zamanı’ dedi, neden ayrıldığını da açıkladı. Kanal D’de ana haber ve 32. gün programlarını sunan...

Sayfayı Paylaş