gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cano'sunu kaybeden Sezen Aksu, acısını dindirmek için gidiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çok sevdiği Cano'sunu kaybeden Sezen Aksu, acısını dindirmek için gidiyor. Çok sevdiği Golden Retriver cinsi köpeği Cano'nun, kendisi yurtdışındayken otomobilde unutulup ölmesi ile zor günler geçiren Sezen Aksu İstanbul'u terk ediyor.

En son Turkcell Kuruçeşme Arena'da konser veren ve Cano'yla karşılıklı oynamalarını hatırlattığı için 'Çakkıdı' şarkısını repertuvarından çıkartan Aksu, acısını hafifletmek için Amerika'ya gidecek. Ünlü sanatçı, New York'taki evinde 15 gün kalacak.

Kaynak : guncelhaber.com

Cano'sunu kaybeden Sezen Aksu, acısını dindirmek için gidiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - İçime Sinmiyor

Sezen Aksu - İçime Sinmiyor

Her sabah güneş doğarken Yeni bir güne başlarken Nezamanki güzel bir şey görürüm Sensiz içime sinmiyor Gözlerim arıyor seni Benim çocuk sevgilimi Bir ateşki yüreğimi aah aah. Alev alev yakıyor Seni bana vermediler Seni bana vermediler Mutlu olsunlar diyorum Elbet onlarda severler Bazen bir çiçek açarken Bazen bir çocuk gülerken Nezamanki içim taşar sevinçten Sensiz içime sinmiyor Dönüpte...
  2. Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu mahvediyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu kahrediyor Ah beni beni Vah beni beni Nerelere gideyim, nasıl edeyim Al...
  3. Sezen Aksu - Gidiyorum

Sezen Aksu - Gidiyorum

Zaman sadece birazcık zaman Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam Acılarımız tarih kadar eski Nefes alıp vermek misali olağan Zaman sadece birazcık zaman Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an Böyle benzer izler etrafında Alışkanlıklarımız bile sıradan Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde Gidiyorum kokun hala üzerimde Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar Bir kendim bir ben gidiyorum...
  4. Sezen aksu cano'sunu kaybetti!

Sezen aksu cano'sunu kaybetti!

Sezen Aksu’nun konserlerinde sahneye çıkardığı ve "Çakkıdı" şarkısında oynattığı köpeği Cano, pazartesi akşamı öldü. Cano’nun, Aksu’nun şoförünün onu arabada unutmasıyla aşırı sıcaktan öldüğü öğrenildi. Kelebek'in haberine göre, ünlü sanatçının menajerlik işlerini yürüten Esen şirketinin sahibi Sibel Algan yaptığı açıklamada, "Cano, zaten çok yaşlıydı. Arabada öldüğü doğru...
  5. Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum)

Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum)

sezen aksu, parçaları, şarkı sözleri, gidiyorum, ben seni görmeden sevdim hakkında bilgi burada Sezen Aksu hayranım sana muhteşem bir yorumun sesin var , parçaların müziğin tek kelime ile harika.. Ben seni görmeden sevdim ahlakına hayran ruhuna sevdalıyım. aradaki mesafelerin ne önemi varki? kalpten kalbe köprü kurulmuş bir kere. aşkı iki öpücükten ibaret sayanlara inat ben seni...

Sayfayı Paylaş