gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cansın Özyosun biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cansın özyosun cansın özyosun biyografi, biyografisi, hayatı, kısaca hayatı, kimdir, dizileri, oynadığı diziler

Dizi sektöründe güzelliği ve başarısı ile ün yapan genç isimlerden biri Cansın Özyosun. Kimdir Cansın Özyosun; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim.

Cansın Özyosun (Doğum : 18 Temmuz 1976 - İzmir) Türk dizi oyuncusu. 1993 yılından sonra bir gazete'de sekreter olarak çalıştı. Bir süre sonra Betül Mardin'in yanına maj halkla ilişkilere geçti. Bu sayede televizyon camiasında tanımaya başladı.

İlk kez Bücür Cadı adlı bir televizyon dizisinde oynadı. 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisinde Pelin'i canlandırdı. Daha sonra Gümüş, Kadın Her Zaman Haklıdır, Daha Neler ve Genco adlı dizilerde rol aldı.

Şu anda Show Tv'de yayınlanmakta olan dram duygusal öğelerin olduğu gençlik dizisi olan Melekler Korusun adlı bir dizide üniversite hocası Eylül adlı bir karakteri başarıyla oynamaktadır.

Oynadığı Diziler

Bücür Cadı (Muhtar)1999
    En Son Babalar Duyar (Pelin) Star Tv 2002
    Çocuklar Duymasın (Pelin) Atv 2002
    Kapıları Açmak Kanal D 2005
    Gümüş (Didem) Kanal D 2005
    Kadın Her Zaman Haklıdır 2005
    Daha Neler (Ayşin) 2006
    Genco (İlke) Kanal D 2007
    Melekler Korusun (Eylül) Show Tv 2009

Cansın Özyosun biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani (Biyografi)

Pinhani (Biyografi)

pinhani biyografi pinhani solisti pinhaninin solisti solist grubunun solistinin adı ve soyadı nedir GRUP ELEMANLARI: Sinan Kaynakçı 25 aralık 1979'da istanbul'da doğdu.Çocukluğu Florya ve Bakırköy'de geçti. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden 1998 yılında mezun oldu. Müziğe bu okulda başladı. 1995 yılında yan flüt ve gitar çalmayı öğrendi. 1996 yılından itibaren aralıklarla stüdyo hiphop'ta...
  2. Gazeteciler Biyografi

Gazeteciler Biyografi

mehmet korhan fırat biyografisi mehmet korhan fırat hayatı biyografi hakkında bilgi ın hayatı BÜTÜN BİYOGRAFİLER INTERNETTEN DERLEME VE ALINTIDIR Abdulla Latifzade ( 1891)- (1938) Kırım Türk Edebiyatı Edebi çalışmalarına 1917 inkılabından önce "Tercüman" gazetesinde başlayan Abdulla Latifzade (1891-1938), inkılabından sonra da çalışmalarına devam eder. Uyanık fikirli, zeki,...
  3. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  4. Cansın Candasın

Cansın Candasın

Sen benim hüzün yanımsın.. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın… Sen benim hüzün yanımsın..Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak”...
  5. canım...

canım...

*** aşkım seni çok seviyorum çokda özledim hayatım herşeyimsin:dilektut:*** M&V

Sayfayı Paylaş