gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Cansu Dere'nin prenses elbisesi

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

cansu derenin giydiği gelinlik cansu dere kıyafetleri dere gelinlik cansu dere,ünlülerin kıyafetleri,ünlülerin kıyafetleri 2011,ünlülerin kıyafet modelleri,elbise

Cansu Dere'nin Yeşilcam ödülleri gecesinde sunuculuk yaparken giydiği bu beyaz elbiseyi nasıl buldunuz??
    Ben açıkçası çok asil ve şık buldum..
    Belki çok öyle değişik model ve renkte bir elbise değil ama sadeliğiyle iddalı bu elbiseyi Cansu Dere'nin de iyi taşıdığı fikrindeyim..
    Ayrıca kırmızı ayakkabıları da böyle sade bir renk ve modele şirin bir şıklık katmış..

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Masumane ve iddialı, şirin ve şık :D:D:D:D Yakışmış :)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    güzel kadın ne giyse yakışıyo

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Elbise güzel ama şu kadına uyuz oluyorum ya:D:D

Cansu Dere'nin prenses elbisesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prenses

Prenses

Aşırı derecede gururlu ve kibirli olmaktan vazgeçin. Özellikle de arkadaşlarınıza hava atmanız, ileride yalnız kalmanıza neden olabilir. Rüyada bir prensesle tanismak, sizi seven bir kimsenin iyiligini göreceginize, mevkiinizin yükselecegine, erkekseniz kadinlardan, kadin iseniz erkeklerden çok fayda görüp mutlu olacaginiza delalet eder.Rüyada prensesi gören erkekse; kısa sürecek bir...
  2. Nalan - Cansuyum

Nalan - Cansuyum

İçler acısı, halime bak, içlar acısı Cansuyum ne büyük konuştum Çaresizim aç susuz kaldı yüreğim Cansuyum, seni sevmekti suçum Dönüşü yok yok bunun geri İhanet er geç ödenmeli Sen de yaz bunu yaz da gör bedelini Çare bulunmaz Derdime imdat Yetişin a dostlar yetti bu inat
  3. Cansu Dere

Cansu Dere

cansu dere biyografi cansu dere sila
  4. ben cansu

ben cansu

beko markasının hangi ülkeye ait olduğunu bulmak istiyorum fakat bulamıyorum lütfenn yardmcıı olunn..
  5. Cansu Dere'nin sırrı ortaya çıktı

Cansu Dere'nin sırrı ortaya çıktı

Sabah'tan Merve Yurtyapan'ın haberine göre ünlü isimler arasında dövüş sporuna merak duyanların sayısı her geçen gün artıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Sinem Kobal, Fahriye Evcen, Selma Ergenç ve Can Bonomo'nun da aralarında bulunduğu pek çok isim; kick boks yaparak form tutuyor. Cansu Dere de ünlüler arasında hızla yayılan kick boks modasına uydu. Ünlü oyuncu, bir süre önce Etiler'deki bir dövüş...

Sayfayı Paylaş