gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çanta da renkler nasıl olmalı işte çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 Çanta Modası çantada moda 2011 çanta modası
    2011 yılında renk renk çeşitli boy ve ebatlarda tasarlanmış çanta rüzgarı esecek.Birbirinden şık tasarımların yer aldığı 2011 çanta modasından sizler için seçtiğim modelleri paylaşıyorum.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman adminim çok doğru bi tercih yapmışım bende yeni bir çanta aldım
    yılan derisi görünümlü gri-mavi renkte...kulplu ve ayrıca boyundan yan asmak içinde aynı renklerde bir deri kayışı var....
    yuppiiiiii moda beni takip ediyor :D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benimkilerde buna benzer yasadık :D

Çanta da renkler nasıl olmalı işte çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Renk Uyumu Nasıl Olmalı

Evde Renk Uyumu Nasıl Olmalı

Evde Renk Uyumu Evde Renk Uyumu Nasıl Olmalı Şık bir ev dekorasyonu için bilmeniz ve dikkat etmeniz gerekenlerin başında renk uyumları yer alıyor Melek'lerim. biz de bu yazımızda ev renk uyumu konusuna değiniyor ve evine düşkün olanların bilmesi gereken hususları konu alıyoruz :) Kırmızının tamamlayıcı rengi, turkuaz, Sarının tamamlayıcı rengi, mor, eflatun, menekşe, lila, Mavinin...
  2. Yatak odasında renk uyumu nasıl olmalıdır ?

Yatak odasında renk uyumu nasıl olmalıdır ?

yatak odasında renk uyumu,yatak odası dekorasyonunda renk uyumu,yatak odasında renk kombini,son model yatak odası dekorasyonu,renk uyumu yatak odası dekorunda nasıl olmalı,yatak odası dekorasyonunda renk uyumu hakkında bilgiler Kendi zevkinizi biraz daha belirgin kılmak için beğendiğiniz yatak odası fotoğraflarını bir araya getirin. Dergiler ya da internet size bu konuda yardımcı olacaktır....
  3. Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

Dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı?

dekorasyonda renk uyumu nasıl olmalı,dekorasyonda renk uyumu,dekorasyonda renk uyumunun önemi,dekorasyonda renkler nasıl olmalı,evde renk uyumu nasıl yakalanır,dekorasyonda renk uyumu hakkında bilgiler Mimari ve dekorasyonda başarılı sonuçlar elde etmek için, tüm ayrıtılar kadar renk kombinasyonlarında çok dikkatli ve bilinçli seçilmesi gerekir. Her rengi tamamlayıcı başka bir renkle...
  4. Dekorasyonda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Dekorasyonda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Dekorasyonda renkler büyük anlam ifade eden unsurlar arasında yer almaktadır. Her sene her anlamda gerçekleşen değişimler dekorasyonda renklerle gerçekleşebilmektedir. Rengin hangisi olacağına karar vermek zevk ve uyum bütünlüğü ile kolay bir şekilde gerçekleşebilir; renk seçiminin yanında bölgesel renk seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilerek hareket etmeye özen göstermelisiniz....
  5. Ev dekorasyonunda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Ev dekorasyonunda renk seçimi nasıl olmalıdır?

Ev dekorasyonlarının ben burdayımlığını renklerin belli ettiğini biliyor musunuz? Oda görünümlerine anlam katan ayrıntıları renklerle elde etme fikrini hayata geçirmek için yazımdaki fikirlere göz atabilir; odalarınızdaki enerjileri nasıl değiştirebileceğiniz hususunda bilgi edinme ihtimalinizi canlı tutabilirsiniz. Canlı renklerle kendinizi daha pozitif hissedeceğiniz ortamlar elde...

Sayfayı Paylaş