gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Çanta ve ayakkabı kombineler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

kombineler
    Meleklerim giydiğimiz kıyafetler gibi çantalarımız ve ayakkabılarımız oldukça şık ve uyumlu olması lazım diye düşünüyorum.Eee ozaman bakalım sizlere nasıl ayakkabı ve çantalar sunmuşum

Son düzenleme: 6 Şubat 2011
    burcubalcı bunu beğendi.
Çanta ve ayakkabı kombineler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ideal ayakkabı ve çanta

ideal ayakkabı ve çanta

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. CHANEL..çanta ve ayakkabı

CHANEL..çanta ve ayakkabı

Channel çanta chanel çanta canel channel çantalar modelleri Channel markasını sevenler için kombine edilebilecek yine aynı markalı kırmızı ve siyah başta olmak üzere bir kaç resim atıyorum kızlar böyle kombinleyebilirsiniz.
  3. Kıyafet ayakkabı ve çanta uyumu..

Kıyafet ayakkabı ve çanta uyumu..

kıyafet uyumları elbise ayakkabı uyumu çanta ve ayakkabı uyumu çanta kıyafet Her bayan uyumlı giyinmeyi sever fakat her kıyafetimize uygun ayakkabı, çanta ,aksesuar uydurmaya kalkarsak kocişler yandı arkadaşlar :D elimizden geldiğince giydiğimiz kıyafetlerimize konbine yapmaya çalışıyoruz aşşağıda size örnekler sunuyorum kızlar bakın bakalım beğenecekmisiniz.....
  4. Prada Çanta ve  Ayakkabı

Prada Çanta ve Ayakkabı

Her ortam da farklı olmaktan hoşlananlar için...... Renkli ve uçuk ne dersiniz????????
  5. Pembe Potin 2012 Ayakkabı Çanta Kombineleri Meleklerimize ÖZeL....

Pembe Potin 2012 Ayakkabı Çanta Kombineleri Meleklerimize ÖZeL....

Pambe Potin 2012 Pembe Potin Ayakkabı Çanta Ayakkabı çanta delisi olanlar işte Pembe Potinin sizler için çıkardığı ayakabı çanta kombineleri...En güzellerini sizlerle paylaşıyorum....Her zevke her renge hitap ediyor.... Daha fazlasını görmek istiyorsanız Limango yu ziyaret edebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş